Прийшов час ви навіть не уявляєте яких історій… Коротше, друзі, судіть самі, – блогер

Мені здасться, назвати цей допис – “прийшов час ах*їтєльних історій”, якось дріб’язково буде.

Навіть, “суперап*здінітєльних історій” теж трошки не тойво. Коротше, друзі, судіть самі.

Вчора, 9 березня, у Петра Олексійовича відбулася суворо закрита зустріч з блогерами.

Причому, цю зустріч Президент всієї України, у якого “моя країна, мій народ, моя армія” і таке інше, провів виключно з тімі блогерами, які відомі своїм суто защеканським ставленням до Петра Олексійовича і його підлеглих шісток у владі.

Чому запросивши виключно своїх, навіть пояснювати не треба. Цікаво, що ця зустріч була закритою. Така технологія вже давно і успішно відпрацьована Толіком Матіосом і Юрієм Луценком. Її суть полягає у тому, що у запрошених за правильним є є критерієм учасників зустрічі забирають усі засоби звукозапису і дозволяють лише робити нотатки в блокноті.

За таких умів хедлайнер сейшену може нести будь-яку інформаційну та розумову пургу і встановити достовірно, казав він щось на цій зустрічі, чи ні, буде практично неможливо. Все лайно з голови доповідача – співбесідника в будь-якому разі, на публіку виходить з-під клавіатури правильного блогера і завжди можна сказати, що саме блогер – довбойоб, а не тієї, чиї слова він цитував. Дуже зручно. Особливо коли у провладних блогерів зелений на усіляку логічну маячню і моральне деграданство.

Втім, за результатами вчорашньої зустріч Порошенка зі своїми блогосферними посіпаками вже можна оголошувати конкурс на найбільш просунутий язик в шоколадний отвір.

Одразу зауважу, що учасник цього забігу на ім’я Ху*слав Олешка виступає поза конкурсом. Бо він постійно знаходиться під такою дозою розумового мельдонію, що інші конкурсанти завжди будуть пасти задніх і виглядати на його фоні взірцем адекватності, чого ми їм, звісно, дозволити не можемо.

І вісь перший претендент на звання “кращий виконавець шоколадного ан*л*ннуса”. Це такий собі Ігор Бігдан.

Перший раз чую за нього, але прорекламую зараз його здібності витягати шоколад з глибина рошенівської дупи.

Якщо, хтось не знав, друзі, то Ігор Бігдан повідомляє (після епохальної зустрічі з Порошенком, звісно), про таке :

“Один приклад: в 2014 році, коли війна з Росією здавалася дуже ймовірною, знамениті комплекси ППО С-300, які охороняли Київ, були непрацездатними. Їх давнім-давно розпиляли на метал і захиститися від вторгнення з повітря було тупо нічим. Порошенко витратив 600 мільйонів власних грошей на те, щоб швидко відновити систему ППО. І це тільки один епізод, а загалом витрати особисто Порошенко і компанії Рошен обчислюються мільярдами гривень.”

Див. скрін

Так, про 600 мільйонів на ППВ від Порошенка ви ще не чули. Як і про його загальні мільярдні витрати. Альо вісь тепер маєте про це знаті від пана Бігдана.

Я, правда, пам’ять пам’ять пам’ятаю трошки інше з дій Петра Олексійовича у 2014 році. А саме, як наш Головнокомандувач, обдристаний від переляку, в тієї годину, коли його армія гинула під Іловайськом, виводив свої активи в офшор на Британських Віргінських островах.

Альо, у 2019 році вибори. Тому 600 мільйонів і взагалі мільярди. І ніякого Іловайська. Хоча, може ближче до виборів ми дізнаємось, що під Іловайськом, завдяки грамотному і рішучому керівництву Петром Олексійовичем Збройними силами ми ніщивно перемогли всіх ворогів? Після 600 мільйонів на ППО це не повинно буде дивувати.

Хто хоче більш предметно вивчити весь шоколадно-дуповий засос Ігоря Бігдана, може зробити це за посиланням нижче. Там повна феєрія блядського збочення особистості.

Олександр Ружанський

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

five − four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh