При харківській парафії Святого Миколая Чудотворця пройшли “Веселі канікули з Богом”

Тиждень літа малеча харківської парафії Святого Миколая Чудотворця мала змогу провести на “Веселих канікулах з Богом”, які щорічно проводить молодь спільноти “Квіти Слобожанщини” під проводом Катехитичної комісії Екзархату. Кожен день канікул починався зі Святої Літургії у храмі та благословення від Владики Василія.

При харківській парафії Святого Миколая Чудотворця пройшли “Веселі канікули з Богом”

Сам табір проводився при Свято-Івано-Павлівському монастирі сестер Згромадження святого Йосифа, тож після молитви у храмі всі йшли саме туди. Після смачної перекуски, діти разом з аніматорами бавились в ігри та танцювали запальні банси, прославляючи Господа. Невід’ємною частиною кожного дня табору була катехизація, яку проводив о. Олег Рибчак разом із сестрами-монахинями с. Олексією та с. Катериною. Діти змогли дізнатися багато нового про Святе Письмо та духовне життя, адже зустрічі були об’єднані темою – “Біблія – Боже Слово в моєму житті”. Варто додати, що табір проводився з врахуванням усіх карантинних обмежень.

Аніматори табору творчо підійшли до приготування програми, тому щодня на дітей очікували різні цікавинки: фотоквест у парку Перемоги, водні ігри, виготовлення Неньютонівської рідини, випікання печива. “Ми дуже радіємо, коли бачимо усміхнені обличчя дітей та їхні запалені очі! Віримо, що вкладаючи турботу у молодше покоління, через декілька років зможемо бачити “плоди” нашої праці!”, – ділиться одна з аніматорів табору.

Харківський екзархат УГКЦ

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

two + twelve =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh