Авторські статті

Чому до перемовин не долучали Ющенка? Він залишається для РФ ворогом, хоча вже 10 років не є Президентом України

Цей пост – не хвалебна ода чи реклама. Цей пост для роздумів. Недільних роздумів та фахових дискусій.

От помітьте, друзі: Зеленський – діючий, Порошенко – продовжує бути у найвищій політиці і є одним з лідерів опозиції. ОДНИМ З. Януковіч – в РФ чи то під протекторатом чи то в заручниках. Кучма – вів перемовини у Мінську, Кравчук – веде зараз. Про це повідомив Назарій Приходько.

Ніхто, ніколи, не долучав до якихось перемовин Віктора Ющенка. А знаєте чому? А тому що росіяни поставили Порошенку вимогу, що хто завгодно, тільки не Ющенко, а Зеленський і так ніколи його не покликав би.

Про що це свідчить? Про те, що Ющенко залишається для РФ ворогом, хоча вже 10 років не є Президентом України. Здавалося б, Порошенко, як Верховний Головнокомандувач під час війни – мав би бути більшим ворогом, але ні – найбільший Ющенко.

Саме він, першим підняв питання мови, історії, культури, Національної пам’яті та Помісної Церкви, технічно не давши привід РФ для вторгнення. На моє переконання, Ющенко просто випередив свій час.

Його не зрозумів плебос, а тим паче охлос, їм ближче були “стабільність” і “добробут” в Малоросії, ніж боротьба за Україну. Важка праця на Державу, а не “Держава – дай!”.

Я глибоко переконаний в тому, що якби Ющенка залишили на другий термін – не було б Януковіча, крові, сліз і війни.

Просто задумався в неділю. Готовий прочитати ваші контраргументи у нормальній формі, і подискутувати. В неділю ми можемо це собі дозволити.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.