Авторські статті

Президент вимагає вирішити соціальні питання демобілізованих

   Президент Петро Порошенко незадоволений якістю реалізації органами влади заходів із забезпечення соціального захисту військовослужбовців-учасників АТО, які були демобілізовані зі служби. Про це Глава держави сказав під час наради з керівниками ОДА щодо стану виконання Указу «Про додаткові заходи щодо соціального захисту учасників антитерористичної операції».

Глава держави висловив незадоволення і станом виконання відповідних законів. «Закони – хороші і добрі, та бюрократія – зла і бездушна. Люди стикаються не з законами, вони стикаються з бюрократією», – зауважив він.

У першу чергу Президент звернув увагу на те, що надходять сигнали незбереження за працівниками, призваними на військову службу, місця роботи, посади і заробітку. Тому Президент наголосив на необхідності законодавчо посилити відповідальність керівників підприємств за такі дії.

«Це найбільш привілейована частина суспільства, бо ці привілеї вони заслужили потом і кров’ю. Наше завдання – знайти їм роботу. І це справа не лише служб зайнятості. Голова обласної, районної адміністрації, міський голова, сільський і селищний хай беруть воїна за руку і допомагають йому знайти роботу», – заявив Президент.

Щодо всіх виявлених недоліків Президент поставив чіткі вимоги та терміни для їх усунення.

Також Глава держави акцентував на необхідності якнайшвидшого вирішення питання забезпечення житлом родин військовослужбовців, які загинули під час захисту територіальної цілісності та суверенітету України. «Необхідно було, знову таки терміново, визначити порядок забезпечення житлом сімей полеглих учасників бойових дій. На сьогодні лише розроблено проект постанови Кабінету Міністрів про затвердження порядку надання відповідної субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам», – зауважив Президент.

Офіційний сайт Президента

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України