Авторські статті

На Черкащині викрито підпільний завод з виготовлення спирту

На території одного з сільськогосподарських товариств, що на Черкащині, підприємці побудували і організували діяльність цілого заводу з виробництва спирту.
Товариство з специфічною назвою „Блік енерго”, як з’ясувалося, ніякого відношення до енергетики не мало, натомість займалося незаконним виробництвом спиртового продукту.

Працівники Департаменту протидії злочинності у сфері економіки та ГСУ МВС України під час обшуку на підприємстві виявили 5 бродильних ємностей об’ємом по 15 тонн кожна, блок первинної переробки сировини, професійне обладнання для виробництва спирту та ємності для зберігання готового етилового спирту загальним об’ємом 30 тонн. Роботу зазначеного заводу обслуговували 8 робітників.
Правоохоронці вилучили 20 тонн сировини для виробництва спирту (кукурудза), 2 тонни виробленого спирту у пластикових ємностях та фінансово-господарську документацію товариства.
За ознаками правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 204 (Незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів) КК України Головним слідчим управлінням МВС України відкрито кримінальне провадження.
Правопорушникам „світить” позбавлення волі від п’яти до десяти років з вилученням та знищенням виготовленої продукції та з конфіскацією обладнання.

Департамент протидії злочинності
у сфері економіки МВС України

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України