Авторські статті

Президент України провів телефонну розмову із Генеральним Секретарем ООН

   Петро Порошенко і Пан Гі Мун обговорили стан виконання Мінських домовленостей та міжнародні зусилля для відновлення миру на Донбасі.

Генеральний секретар Організації Об’єднаних Націй дав високу оцінку ролі Президента України у забезпеченні мирного процесу на Донбасі, відданості України Мінським домовленостям, а також висловив занепокоєння з приводу порушень режиму припинення вогню та інших пунктів цих документів.

Президент України повідомив, що Україна у співпраці з Міжнародним Комітетом Червоного Хреста докладає зусиль для направлення гуманітарних вантажів для мешканців Донбасу та вирішення нагальних гуманітарних питань.

Проте, як зазначив Петро Порошенко, бойовики блокують проходження гуманітарних конвоїв із українською та міжнародною допомогою. Пан Гі Мун відзначив дії української влади, спрямовані на вирішення складної гуманітарної ситуації. Він також висловив подяку народу України за допомогу вимушеним переселенцям.

Петро Порошенко закликав Генерального Секретаря ООН здійснити кроки для звільнення Надії Савченко, мати та адвокати якої зараз перебувають у Нью-Йорку. Президент України також наголосив, що всі заручники на Донбасі мають бути звільнені.

Глава держави та Генсек ООН також домовились про здійснення подальших кроків для можливого розміщення миротворчого контингенту на Донбасі під егідою ООН.

Офіційний сайт Президента України

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.