Авторські статті

Китай вкладе в Пакистан $ 46 мільярдів доларів

   Голова КНР Сі Цзіньпін під час візиту в Пакистан, підписав низку документів, що дають зелене світло безпрецедентним інвестиціям китайського бізнесу в розмірі $ 46 мільярдів доларів в так званий Китайсько-Пакистанський економічний коридо. Це мережі автомобільних доріг і залізниць, трубопроводів та ліній комунікацій між країнами, загальною протяжністю більше 3 тисяч кілометрів. Цей коридор з’єднає пакистанський південь від Гвадар і китайський захід до провінції Синьцзян, тим самим посиливши китайський вплив в регіоні.

І ось знаєте, якось виглядають ці колосальні інвестиції, на тлі співробітництва “братньої” Росії з Китаєм, як небо і земля. Адже посудіть самі, Китай навіть не спромігся виплатити аванс за будівництво “Сила Сибіру”; відмовився від проекту керченського мосту; всіляко намагається роздобути задешево стратегічні родовища нафти і газу та здобуває їх. Китай обходиться з Росією як з ресурсним придатком, майбутньою колонією, створюючи видимість ділових відносин. Адже $ 46 мільярдів інвестицій були б зараз ох як до речі “дихаючій на ладан” російській економіці.

А може просто не потрібно було Путіну до дружини Сі Цзіньпіна приставати з пледом? Або зовнішня політика Росії просто через свій шалений непрофесіоналізм зайшла в глухий кут, загубивши здатність залучати такі необхідні інвестиції з останніх, які насмілювалися взагалі мати справу з “ізгоєм” світового масштабу, підсумовує Злий Одессит.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України