Авторські статті

Президент знову забув про свої повноваження, давши доручення розібратися з платіжкою пенсіонерки

Популярний в Україні політолог і блогер Сергій Таран у своєму блозі пише про те, що сталася справжня сенсація – президент дав доручення розібратися з платіжкою пенсіонерки, якій його «слуга» в прямому ефірі «112 Україна» порадив продати собаку. Хочеться запитати, а президент взагалі розібрався з тим, чим він сам повинний займатися у відповідності з Конституцією, бо є підозри, що – ні.

Сергій Таран пише, ми б дуже хотіли побачити доручення президента розібратися з тим, що Росія порушує взяті в Парижі під час саміту «Нормандського формату» зобов’язання і продовжує стріляти. Нас дуже порадувало доручення МЗС посилити роботу за новими угодами з ЄС в рамках Угоди про асоціацію. Наприклад, за угодою про митний союз. Або – угоди про інтеграцію України в Єдиний цифровий ринок ЄС.

Політолог підкреслює, і українці, звичайно ж, чекають доручення президента самому собі нарешті фінансово відзвітувати про свою дивну поїздку в Султанат Оман. Але ні – таке доручення Зеленського буде, ймовірно, про урочистої зустрічі ранньої весни.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України