Право

Громадянин Румунії та громадянка Словаччини незаконно намагалися потрапити в Україну

Сьогодні двоє іноземців, які перевищили термін перебування в Україні, намагалися поза встановленими правилами потрапити в Україну.

Так, сьогодні вночі у пункті пропуску «Порубне», що на українсько-румунському кордоні, транспортним засобом марки «Рено» прибув громадянин Румунії. Під час заходів прикордонного контролю охоронці кордону встановили, що іноземець перевищив термін перебування на території України.

Тому громадянину Румунії 1983 року народження було роз’яснено, що наразі він вичерпав дозволений термін перебування в нашій країні і йому відмовлено у перетинанні державного кордону. Однак чоловік не захотів приймати таке рішення. Він відмовився покинути авто, зачинився  та спробував здійснити прорив в бік прикордонного наряду. Проте військовослужбовці відразу заблоковали транспортний засіб. Врешті громадянина запрошено в службове приміщення та попереджено про невиконання законної вимоги представників ДПСУ. Поряд з цим громадянин почав погрожувати, нецензурно висловлюватися та неадекватно себе поводити відносно представників ДПСУ та ДФС.

За невиконання законних вимог складу прикордонного наряду під час здійснення ними службових обов’язків з охорони державного кордону та порушення прикордонного режиму на нього складено протоколи за ст. 185-10 КУпАП та ст.202 КУПАП. На даний момент ситуацію локалізовано, громадянину відмовлено у в’їзді в Україну та повернуто на територію Румунії.

Іншу іноземку, громадянку Словаччини, яка прямувала через пункт пропуску «Порубне», зупинили прикордонники Чернівецького загону сьогодні вранці. Прикордонники встановили, що вона також не може перетнути кордон через перевищення терміну перебування на території України. У відповідь, за не притягнення до адміністративної відповідальності жінка запропонувала прикордонникам хабар у розмірі 500 гривень.

Від хабара прикордонники відмовились та попередили громадянку Словаччини про кримінальну відповідальність, вжили заходи щодо документування пропонування неправомірної вигоди. По даному факту проінформовано представників Нацполіції.

Громадянин Румунії та громадянка Словаччини незаконно намагалися потрапити в Україну

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України