Політика

Президент підписав Закон «Про ратифікацію Протоколу про внесення змін до Марракеської угоди про заснування Світової організації торгівлі»

1Президент України Петро Порошенко підписав Закон «Про ратифікацію Протоколу про внесення змін до Марракеської угоди про заснування Світової організації торгівлі».

Документ № 745-VIII, прийнятий Верховною Радою України 4 листопада поточного року.

Імплементація міжнародного договору забезпечує підвищення прозорості та ефективності операцій державних органів, збільшення торговельних потоків, державних доходів і прямих іноземних інвестицій, зменшення часу та вартості митного контролю, зниження рівня корупції, розширення співпраці між учасниками приватного та державного секторів, поліпшення розвитку малого та середнього бізнесу.

Ратифікація Україною Протоколу та запровадження в подальшому положень Угоди покращить позиції нашої держави у згаданому та інших відповідних рейтингах, пов’язаних з легкістю ведення бізнесу, а також надасть позитивний сигнал для учасників міжнародної торгівлі та інвестиційної спільноти про створення Україною ефективного і прозорого торговельного середовища зі зменшенням корупційної практики. При цьому реалізація положень Угоди сприятиме активнішій інтеграції України з ЄС.

Протокол набуде чинності після виконання внутрішньодержавних ратифікаційних процедур двома третинами членів СОТ.

Адміністрація Президента України

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України