Політика

Прем’єр-міністр Словаччини Фіцо заявив, що війна Росії проти України 2014 року

Прем’єр-міністр Словаччини Роберт Фіцо заявив, що війна Росії проти України 2014 року почалася з “розгулу українських неонацистів”. Політик також схарактеризувати можливе членство України в НАТО як хорошу основу “до початку Третьої світової війни”.

Про це повідомив Aktuality з посиланням на слова словацького політика, які той сказав у коментарі на одному з Facebook-каналів. Зокрема, Фіцо наголосив, що війна розпочалася 2014 року, коли особливо відчувався “розгул українських неонацистів”.

За його словами, військове вторгнення в Україну з боку Російської Федерації також полягає в тому, щоби “ввести Росію в оману, що НАТО не розширюватиметься далі на схід”.

Словацький прем’єр схарактеризувати можливе членство України в НАТО як хорошу основу “до початку Третьої світової війни”.

Водночас Фіцо заявив, що військове вторгнення в Україну є порушенням міжнародного права.

Наприкінці січня прем’єр-міністр Словаччини Роберт Фіцо заявив, що Київ повинен поступитися територіями, щоб припинити війну Росії проти України. На його думку, це реальний спосіб завершити цей збройний конфлікт.

На це речник Міністерства закордонних справ України Олег Ніколенко відповів, що жодних компромісів щодо територіальної цілісності України не повинно бути. Він зауважив, що Україна та партнери докладають зусиль задля виведення росіян із Криму, Донбасу та Луганська, щоби вони не пішли далі, зокрема, до Кошицького, Пряшівського й інших словацьких країв.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України