ЄС|NATO

Прем’єр-міністр Польщі вніс кордон з Україною до переліку об’єктів критичної інфраструктури: це може зупинити блокування

Дональд Туск розповів про включення кордону з Україною до переліку об’єктів критичної інфраструктури

Дональд Туск під час прес-конференції повідомив, що для того, щоб забезпечити 100-відсоткову гарантію того, що військова допомога дійде до української сторони без затримок, він внесе пункт перетину кордону з Україною до переліку об’єктів критичної інфраструктури.

Нагадаємо: Польські фермери на акції протесту просили диктатора Путіна “навести порядок з Україною”

– Це питання найближчих годин”, – зазначив Прем’єр-міністр.

Під час зустрічі з журналістами Туск згадав про протести фермерів. Однак, в основному, він зосередився на блокуванні ними важливих маршрутів для української допомоги.

Нагадаємо: Польські фермери на кордоні блокують військову техніку для України

 

– Для того, щоб забезпечити 100-відсоткову гарантію того, що військова допомога – обладнання, боєприпаси, гуманітарна допомога, медична допомога – дійде до української сторони без жодних затримок, ми внесемо прикордонні переходи з Україною та визначені ділянки автомобільних доріг і залізниць до переліку критичної інфраструктури. Це питання найближчих годин”, – сказав Прем’єр-міністр.
Найкращі способи зменшити витрати на щомісячні рахунки

Нагадаємо: Польські фермери погрожують повною блокадою України

Прем’єр-міністр закликав з розумінням поставитися до того, “коли ми будемо реалізовувати рішення, які випливають із включення прикордонних переходів та окремих ділянок доріг до переліку об’єктів критичної інфраструктури”.

Нагадаємо: Угорські фермери протестують під українським кордоном

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України