Духовне

Прем’єр-міністр Індії про нову святу: Ми всі пишаємося нею

«Канонізація сестри Марії Терези є знаковою для кожного індійця, оскільки вона пожертвувала своє життя на благо всіх людей», – сказав прем’єр-міністр Індії Нарендра Моді в популярній радіопрограмі «Mann Ki Baat» («Голос серця»). Сестра Марія Тереза ​​Чірамель Манкідіян буде проголошена святою 13 жовтня у Ватикані.

Засновниця Згромадження Святої Родини опікувалася хворими та вмираючими, відвідувала бідні сім’ї та разом зі своїми товаришками дбала про освіту молоді в заснованих ними школах та дитячих будинках. Сьогодні сестри з її згромадження допомагають бідним не лише в Індії, а й в Італії, Німеччині та Гані. За її діяльність її порівнюють з матір’ю Терезою з Калькутти.

«Ми надзвичайно пишаємося, що Папа Франциск канонізує нашу землячку. Вона дала приклад світові своїм радикалізмом та рішучістю у соціальній роботі та освіті», – сказав прем’єр-міністр Індії під час програми. «Ми вдячні за ці слова», – сказала сестра Ліссі зі Згромадження Святої Родини, заснованого майбутньою святою. На її думку, позитивний коментар прем’єр-міністра – це відкритість до християнської меншості. Однак, як зазначає «Asia News», з моменту його приходу до влади насильство проти християн в Індії зросло.

Сестра Ліссі оголосила, що «щонайменше 300 сестер» приїдуть до Риму на церемонію канонізації. Більшість з них походить з Керали, тобто місця, де померла блаженна, але «буде багато інших з різних монастирів», інформує Vatican News.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh