Духовне

Представники Комісії УГКЦ у справах душпастирства охорони здоров’я зустрілися зі заступницею міністра охорони здоров’я України

9 жовтня відбулася зустріч представників Комісії УГКЦ у справах душпастирства охорони здоров’я: сестри Севастіяни Карвацької, голови комісії, та пані Мирослави Полець, референта, із заступницею міністра охорони здоров’я пані Іриною Микичак. Зустріч відбулася на прохання комісії УГКЦ.

Представники Комісії УГКЦ у справах душпастирства охорони здоров’я зустрілися зі заступницею міністра охорони здоров’я України

У розмові сторони обговорили можливості співпраці між міністерством та комісією з метою супроводу медиків та надання їм духовно-психологічної підтримки. Важливою темою обговорення стало питання вишколу медичних капеланів і офіційного прийняття їх на державному рівні. Позаяк капелани потребують відповідного досвіду праці у медичних закладах і сертифікату, який би засвідчив статус медичного капелана.

Під час зустрічі представники комісії представили своє бачення певних моментів співпраці, зокрема в час пандемії. Обговорили питання створення проморолика про заходи для захисту від зараження, правила безпечного поводження в церкві, які б нагадували про безпеку під час карантину.

На завершення пані Микичак висловила прохання до Блаженнішого Святослава, Отця і Глави УГКЦ, про молитву за медиків. За її словами, медичним працівникам важливо відчути підтримку і вдячність за працю, бо під час пандемії чисельно зростає кількість захворювань, відтак на їх долю випадають вкрай важкі випробування.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України