Представники Комісії УГКЦ у справах душпастирства охорони здоров’я зустрілися зі заступницею міністра охорони здоров’я України

9 жовтня відбулася зустріч представників Комісії УГКЦ у справах душпастирства охорони здоров’я: сестри Севастіяни Карвацької, голови комісії, та пані Мирослави Полець, референта, із заступницею міністра охорони здоров’я пані Іриною Микичак. Зустріч відбулася на прохання комісії УГКЦ.

У розмові сторони обговорили можливості співпраці між міністерством та комісією з метою супроводу медиків та надання їм духовно-психологічної підтримки. Важливою темою обговорення стало питання вишколу медичних капеланів і офіційного прийняття їх на державному рівні. Позаяк капелани потребують відповідного досвіду праці у медичних закладах і сертифікату, який би засвідчив статус медичного капелана.

Під час зустрічі представники комісії представили своє бачення певних моментів співпраці, зокрема в час пандемії. Обговорили питання створення проморолика про заходи для захисту від зараження, правила безпечного поводження в церкві, які б нагадували про безпеку під час карантину.

На завершення пані Микичак висловила прохання до Блаженнішого Святослава, Отця і Глави УГКЦ, про молитву за медиків. За її словами, медичним працівникам важливо відчути підтримку і вдячність за працю, бо під час пандемії чисельно зростає кількість захворювань, відтак на їх долю випадають вкрай важкі випробування.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

four + seventeen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh