Новини

Правила вибору дивана

Вибір дивана – процес досить важливий і відповідальний, адже саме від нього залежить те, як довго обрана модель буде радувати вас своєю привабливістю. Саме тому до вибору варто підійти з усією відповідальністю і попередньо проконсультуватися з фахівцем про те, які дивани взагалі існують і чим вони відрізняються один від одного. Також купити диван і оглянути існуючі моделі можна в інтернет магазині: www.Divanin.com.ua, професійні фахівці нададуть Вам консультацію і допоможуть визначитися з вибором. Тепер ми розповімо вам найпростіший алгоритм, яким необхідно слідувати при покупці м’яких меблів.

Які елементи є головними при покупці дивана? Образно кажучи, це каркас і начинка. Природно, важлива і оббивка, але її вибрати простіше з однієї причини: вона на видному місці. Що стосується «внутрішнього вмісту», то краще відразу ставити питання продавцеві або виробникові. Тому що проникнути всередину готового виробу вам навряд чи вдасться.

Правильний каркас

Вибір каркаса дивана
Почнемо з каркаса, тобто з основи. Отже, що дійсно важливо? По-перше, важливий матеріал, з якого зроблений каркас. ДСП як матеріал, якщо і застосовується, то лише в деталях. Взагалі ж ДСП виділяє формальдегідні смоли, тому, чим його менше, тим краще. Для того, щоб ДСП був більш безпечним матеріалом, його обробляють спеціальними фарбами. Але, якщо чесно, перевірити, чи належним чином оброблений цей матеріал, ви все одно не зможете.

Як же дізнатися, який відсоток ДСП є в вашому дивані і чи не зроблено весь каркас з цього дешевого, але явно не самого кращого матеріалу? Є одна хитрість: меблі з ДСП набагато важчі, ніж з дерева і фанери. Так що вам потрібно під будь-яким приводом оцінити вагу декількох аналогічних моделей, бажано щоб ці меблі були різних виробників.

Другий момент – це ступінь просушені пиломатеріалу в підставі дивана. Деякі майстри-самороби примудряються натягнути оббивку на такий вологий каркас, що це можна помітити навіть за його оббивці. Чим це загрожує?

Такі дивани можуть покритися пліснявою, видавати неприємний запах, чого ви, природно, як покупець, не хочете. У кращому випадку, диван буде сохнути у вас вдома, і при цьому, природно, скрипіти. Навряд чи вас влаштує диван, скрипучий, як не змащені ворота. Можливо, він не порадує також і ваших сусідів. І взагалі, ви явно не хотіли б заплатити не малі гроші за хоча і нову, але абсолютно неякісну мебель.

Вибір наповнювача

Перевірте, наскільки рівними є складові частини в розкладеному стані. Всі «хвилі» на рівній поверхні – це свідчення того, що «внутрішній світ» дивана цілком може піднести вам сюрпризи. Погодьтеся, не дуже приємно, якщо вчора ще відносно рівна підкладка раптом встане дибки. Поцікавтеся у консультанта про наповнювач.

Вибір механізму дивана

Якщо ваш диван розкладається, обов’язково приділіть увагу механізму розкладання. Якщо він буде згодом заїдати, покупка однозначно не принесе вам радості. Кому потрібен диван, для розкладання якого потрібно озброюватися молотком або ж запрошувати трьох добровільних помічників? Перевірте чи розкладається механізм мінімум три рази, нехай навіть на обличчях продавців і не буде радості з цього приводу. Ви платите, а значить, маєте право знати все про предмет покупки.

Перевірте ролики, які закріплені під вашим диваном. Неякісні ролики здатні не тільки ускладнити вам життя складнощами при розкладанні, вони ще й підлогу можуть зіпсувати.

Вибір тканини і кольору для дивана

Найчастіше перше, що кидається в очі сучасних покупців – привабливий зовнішній вигляд. Побачивши яскраву і красиву модель, покупці поспішають її купити, не замислюючись про те, що згодом це може вилитися їм в більш серйозні проблеми. Дуже часто за привабливим зовнішнім виглядом оббивних матеріалів, може ховатися низька якість або виробничий брак. Саме тому перше, що вам необхідно зробити – упевнитися у високій якості обраної моделі. В принципі вам досить буде визначитися з формою, а оббивний матеріал можна підібрати абсолютно різний.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України