Правий сектор в Херсоні захищає скарби Януковича від вивезення за кордон

У порту Херсона знаходяться ресурси на мільйони долларів, які приспішники Януковича намагаються вивезти із країни. Про це повідомив один з лідерів Правого сектору Андрій Тарасенко.

“Як стало відомо представникам Правого сектору, в порту Херсона приспішниками Януковича і його банди були зібрані викрадені в українського народу ресурси на мільйони доларів, – розповідає Андрій. – Отримавши цю інформацію бійці Правого сектору зайшли на територію порту і оточили контейнери з вантажем та бухгалтерію, завадивши тим самим вивезти його з України у невідомому напрямку”.

За словами Андрія Тарасенка представники місцевих силовиків, очільники яких були назначені режимом Януковича, намагалися витеснити Правий сектор, з території порту, аби ті не заважали вивозити вантаж. Наразі силовики відступили і на місці працює Прокуратура України.

“У зв’язку із цим Правий сектор заявляє: Якщо в час, коли скарбниця України порожня, коли держава знаходиться на межі дефолта, чинна влада на застосує негайних заходів для збереження викрадених цінностей і не спиниить спроби приспішників банди Януковича вивезти скарби із України ми залишаємо за собою право застосовувати силу для припинення беззаконня” – заявив Андрій Тарасенко.

Як стало відомо редакції поки Правому сектору вдається утримати вантаж в порту.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

1 + eleven =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh