Авторські статті

Правий сектор в Херсоні захищає скарби Януковича від вивезення за кордон

У порту Херсона знаходяться ресурси на мільйони долларів, які приспішники Януковича намагаються вивезти із країни. Про це повідомив один з лідерів Правого сектору Андрій Тарасенко.

“Як стало відомо представникам Правого сектору, в порту Херсона приспішниками Януковича і його банди були зібрані викрадені в українського народу ресурси на мільйони доларів, – розповідає Андрій. – Отримавши цю інформацію бійці Правого сектору зайшли на територію порту і оточили контейнери з вантажем та бухгалтерію, завадивши тим самим вивезти його з України у невідомому напрямку”.

За словами Андрія Тарасенка представники місцевих силовиків, очільники яких були назначені режимом Януковича, намагалися витеснити Правий сектор, з території порту, аби ті не заважали вивозити вантаж. Наразі силовики відступили і на місці працює Прокуратура України.

“У зв’язку із цим Правий сектор заявляє: Якщо в час, коли скарбниця України порожня, коли держава знаходиться на межі дефолта, чинна влада на застосує негайних заходів для збереження викрадених цінностей і не спиниить спроби приспішників банди Януковича вивезти скарби із України ми залишаємо за собою право застосовувати силу для припинення беззаконня” – заявив Андрій Тарасенко.

Як стало відомо редакції поки Правому сектору вдається утримати вантаж в порту.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України