Авторські статті

Фракція ПР буде підтримувати законопроекти, направлені на розбудову суспільства

Ти диви. Фракція ПР готова підтримувати законопроекти нової парламентської більшості, якщо вони будуть направлені на розбудову суспільства. Про це заявив народний депутат, член парламентської фракції ригів Нестор Шуфрич в ефірі телеканалу «ICTV».

«Фракція ПР донині найбільша у Верховній Раді України. Втім, на засіданні фракції було прийнято рішення, що у зв’язку з тими обставинами, які склались у країні, і в зв’язку з відповідальністю, яку ми маємо нести, ми відмовились від участі в коаліції і перейшли в опозицію. Безумовно, ми маємо перезавантажитись, ми маємо зрозуміти, як сталося те, що сталося», – сказав народний депутат.

Також він зазначив, що фракція виступає за те, щоб політики, які щоразу під час зміни парламентської більшості змінюють політичний колір, щоб залишатися при владі, не брали участі у формуванні нового уряду.

«Ми уважно дивимось, як зараз формується новий уряд… Незважаючи на те, що риги перейшла в опозицію, ми не дозволимо перебіжчикам впливати на рішення нового уряду… Ми хочемо, щоб тут не було політичних торгів», – сказав парламентарій.

Також від наголосив, що фракція ПР готова підтримувати законопроекти нової парламентської більшості, якщо вони направлені на розбудову суспільства, а не на підтримку чиїхось вузькополітичних інтересів.

«Коли ми побачимо, що є законопроект, який дійсно буде служити суспільству, буде сприяти підвищенню рівня життя наших громадян, а не служити якійсь бізнес-групі, яка перебігла в більшість, тоді ми будемо голосувати за такі питання. Тим самим ми крок за кроком спробуємо довести, що несемо  відповідальність перед країною», – резюмував Нестор Шуфрич.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України