Новини з Австрії

Право-популісти в Австрії спільно з Орбаном хочуть захищати “свої” інтереси та обмежити іміграцію до країни

Лідер право-популістів в Австрії FPÖ Герберт Кікл розповів багато позитивного в сторону Віктора Орбана та Угорщині на «Консервативній конференції політичних дій».

У п’ятницю лідер FPÖ Герберт Кікль привітав “патріотичних товаришів по зброї з усього світу” у відеозверненні на “Консервативній конференції політичних дій” (CPAC). Він наголосив на зв’язку між Австрією та Угорщиною. Два сусіди — маленькі країни, тому важливіше «захищати наші інтереси від великих», підкреслив Кікл.

Саме це і роблять Угорщина та Віктор Орбан. Таким чином, він є «зразком для наслідування для багатьох у Європі — для багатьох громадян та для політиків, які досі дбають про проблеми населення своїх країн». Вже не вперше в Угорщині збираються патріоти з усього світу. «Угорщина — це гавань національного самовизначення та спротиву глобалістському наступу з Брюсселя».

Як член НАТО, Угорщина виступає проти «войовничої санкційної політики» ЄС і виступає за мир між Росією та Україною. «Позиція, на яку уряд нейтральної Австрії не спроможний, тому що він так міцно пов’язаний ЄС».

Кікль також похвалив той факт, що Угорщина також бореться з масовою імміграцією. ЄС не хоче і не може “захищати кордони Європи від цих загарбників”. Швидше, ЄС захищає «окупантів» від депортації назад на батьківщину. Кікль навів цифри щодо надання притулку. У 2022 році в Австрії було подано 112 272 заяви про надання притулку, в Угорщині було подано 45 заяв. «У цьому і є різниця між гордою фортецею та імміграційним магнітом із розтягнутим для гостей соціальним «гамаком».

Кікль розкритикував прем’єр-міністра Австрії Карла Нехаммера, який, за словами Кікля, не використовує своїх національних можливостей і водночас похвалив Орбана як «діяча на чолі держави». Лідер FPÖ хоче, щоб Австрія стала «фортецею», яка також захищає свої цінності «від іммігрантів з далеких культур, які не сприймають ці цінності — і не бажають пристосовуватися до нас».

У зв’язку з членством обох сусідніх країн у Євросоюзі Кікль підкреслив: «Сьогодні ми перебуваємо в Союзі, який більше не приймає суверенних батьківщин і не хоче, не може і не має бути ні для кого батьківщиною». Європейці «не є суб’єктами уряду ЄС». Комісія ЄС хотіла б бути «з пані фон дер Ляйєн на чолі» « самопроголошеною елітою». Їй “ніколи не доводиться виправдовуватися перед людьми”, – сказав лідер FPÖ. «Глобалісти» у політиці, бізнесі та ЗМІ — єдині союзники цього «відстороненого кола єврократів». За словами Кікля, «друзі єврократів» засідають у Всесвітній організації охорони здоров’я та на Всесвітньому економічному форумі.

Кікль критикував, як він сказав, «глобалізм з його егалітаризмом» і пояснював: «Метою цих еліт є викорінення особистості та викорінення народу».

Наприкінці свого відеозвернення Кікль побажав йому всіляких успіхів «у нашій спільній боротьбі проти глобалізму та егалітаризму — за цінності та гідність наших громадян, народів та націй! Разом ми стоїмо!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України