Авторські статтіФотогалерея

Правила життя Леонардо Ді Капріо: 20 цитат актора

Леонардо Ді Капріо – не тільки один з найталановитіших акторів і продюсерів нашого часу, але ще й небайдужа до проблем навколишнього середовища людей, затятий захисник вимираючих видів тварин, благодійник і посол ООН. Всесвітня слава анітрохи не зіпсувала його, і ви самі в цьому переконаєтеся, прочитавши ці 20 цитат, які укладають особистий погляд Ді Капріо на життя

1. «Будь вдячний життєвим труднощам за те, що вони загартовують твій характер».

2. «Я розумію, що не міняю хід історії. Я знімаюся у фільмах – от і все. Всі актори — клоуни, яких наймають і платять за це гроші. Історію ми не виконуємо, і особисто я чудово віддаю собі в цьому звіт».

На фото: Ді Капріо з режисером Алехандро Іньярріту на зйомках нашумілої картини «Вижив» («The Revenant», 2015).

3. «Придивляйся до людей навколо себе, які не радіють твоїм успіхам».

4. «Сказати правду, я не очікував отримати щось на кшталт “Оскара” за свою роботу. Нагороди – це зовсім не те, що мотивує мене при виконанні ролей. Я надихаюся самою можливістю працювати рука об руку з великими людьми і створювати те, чим я зможу пишатися».

На фото: Леонардо Ді Капріо з режисером Мартіном Скорсезе і актором Робертом Де Ніро.

5. «Тільки ти і ти один можеш змінити все. Не перекладай провину на інших і обставини».

6. «Моя мама – це справжнє диво».

На фото: актор зі своєю мамою Ірмелін Ді Капріо.

7. «Якщо ти маєш можливість займатися тим, що в тебе виходить найкраще, і відчувати себе щасливим, то ти просунувся в житті набагато далі багатьох людей».

8. «Знаєте, чого я навчився, коли грав Гетсбі? Він володів величезним даром сподіватися. Мені здається, ми всі цього потребуємо — надії. Напевно, Гетсбі не цілком вписувався в реальність, але багато хто, в тому числі і я, не дуже в неї вписуються».

На фото: кадр з фільму «Великий Гетсбі» («The Great Gatsby», 2013).

9. «Я не з тих людей, хто намагається бути модними і крутими. У мене є індивідуальність».

10. «Братам необов’язково постійно говорити про щось. Вони можуть просто знаходитися в одній кімнаті поруч один з одним і відчувати себе абсолютно комфортно».

На фото: Ді Капріо зі своїм зведеним братом Адамом Фарраром.

11. «Найбільша перевага роботи актора в тому, що ти можеш розчинитися в природі іншої людину, та ще й отримувати за це гроші. Я вже не впевнений, хто я насправді. Я постійно змінююся».

12. «Якщо ти виклався на 100% і зробив все, що від тебе залежить, то не варто хвилюватися даремно: занепокоєння не змінять ситуацію на краще».

13. «Мені здається, що найбільшою проблемою на сьогодні є проблема того, як змусити людей споживати менше».

На фото: Леонардо Ді Капріо на прем’єрі свого документального фільму про проблеми екології і небезпеки глобального потепління «Врятувати планету» («Before the flood», 2016).

14. «Я вірю, що ще можна врятувати нашу планету і всіх її мешканців».

На фото: Лео під час зйомок свого документального фільму «Врятувати планету» («Before the flood», 2016).

15. «Важливо пам ” ятати: всякий раз, коли ти купуєш щось, ти на сто відсотків підтримуєш політику тієї компанії, яка зробила цю річ».

16. «Не розумію, чому я не можу дозволити собі заводити друзів чоловічої статі без того, щоб не поповзли чутки, що я залажу комусь в дупу».

На фото: Ді Капріо зі своїм другом, актором Тобі Магуайр.

17. «Якщо немає своєї мети в житті, доводиться працювати на того, у кого вона є».

18. «Я досить багато часу провів в Африці і побачив, з якими проблемами там стикаються люди. Після цього, коли я повернувся додому, я зрозумів, що більше не бажаю чути ні про одну проблему, яка турбує людей мого кола».

На фото: Лео під час зйомок свого документального фільму «Врятувати планету» («Before the flood», 2016).

19. «Мені здається, що головна проблема Америки в тому, що вона намагається встановлювати свої порядки в тих країнах, про які вона абсолютно нічого не знає».

На фото: Ді Капріо з 44-м Президентом США Бараком Обамою на території Білого Дому.

20. «Турбота про навколишнє середовище не завжди зводиться до того, що, приходячи в гості до кого-то, ви починаєте ходити по кімнатах, де нікого немає і вимикати там світло. Але почати можна і з цього».

На фото: Лео під час зйомок свого документального фільму «Врятувати планету» («Before the flood», 2016).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.