Новини з Австрії

Праві в Австрії хочуть скоротити допомогу з безробіття до рівня менше 50 відсотків

У своєму “Австрійському плані” напередодні виборів у Національну раду ÖVP пообіцяла скоротити витрати на робочу силу, не пов’язані із заробітною платою, на 0,5 відсоткових пункта щорічно до 2030 року.

Домогтися цього вона хоче, зокрема, за рахунок економії на допомозі з безробіття.

Зокрема, згідно з документом, доступним АПА, Народна партія хоче знизити чистий коефіцієнт допомоги (нині 55 відсотків) до рівня нижче 50 відсотків залежно від часу.

Для ÖVP всього цього недостатньо. Можливість неповної зайнятості при отриманні допомоги по безробіттю має бути усунена, “щоб кожен, хто може працювати, міг також працювати повний робочий день”, як йдеться в документі ÖVP.

У своєму рішенні ÖVP посилається на ліберальний інститут економічних досліджень Eco Austria, згідно з яким зниження додаткових витрат на заробітну плату призвело до самофінансування понад 60 відсотків. За даними ÖVP, у сукупності це має принести понад 3 мільярди євро тільки до 2028 року, з тенденцією до збільшення до 2030 року. Гроші в державну скарбницю мають також призвести до обмеження імміграції в соціальну систему та стимулів для добровільного збільшення робочого часу.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України