Авторські статтіДіаспора

Пражанам запропонували привітати бездомних собак з Різдвом

Муніципальна поліція Праги запросила усіх небайдужих городян відвідати безпритульних собак напередодні різдвяних свят – 23 і 24 грудня. У ці дні в притулку для тварин в районі Троя відбудеться традиційний День відкритих дверей.

У минулому році небайдужі пражани принесли постояльцям установи майже 8 тонн корму і ласощів, теплі покривала, різноманітні іграшки та 21 тис. крон грошових пожертвувань.

Час проведення акції: з 10:00 до 15:00. У Святвечір, 24 грудня, на гостей чекатиме супровідна програма – жива музика у виконанні ансамблю поліції і демонстрація роботи службових собак.Вони також зможуть поспілкуватися з заступником мера Праги Петром Глубучеком.

Адреса притулку: V Zámcích 56, Praha 8 – Troja

Відзначимо, цей притулок є найбільшим в чеській столиці і знаходиться у віданні Муніципальної поліції Праги. Він складається з двох відділень. В районі Троя розміщені переважно безпритульні собаки, а в районі Dolní Měcholupy – кішки. Щорічно через них проходять близько 3000 собак, більшість з яких вдається повернути колишнім господарям, більше 1500 кішок і кілька десятків інших тварин.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України