Авторські статтіТехно

Google запускає нову платформу на пристроях Pixel і Pixel 2

Тільки минулого місяця Компанія Google випустила нові пристрої Pixel і Pixel 2 і вже незабаром послідувало оновлення платформи для роботи з віртуальними стікерами на смартфонах.

У новій версії користувачі Pixel 2 і Pixel 2 XL зможуть скористатися перевагами дитячого майданчика. Завдяки спеціальному процесору камери, нове оновлення покликані вдихнути нове життя у фотографії і відео за допомогою анімованих стікерів AR і унікальних підписів. З’єднання явилася можливість відправити віртуальну листівку з будь-якої точки світу, для цього необхідно використовувати додаток Playmojo, наклейки і підпису.

Дана функція побудована на базі платформи ARCore і дозволяє через додаток камери «переносити» користувача в реальний світ анімованих персонажів, наприклад, улюблених героїв «Зоряних війн». Google оголосила, що поряд з новою оперативної майданчиком також запустять святкові наклейки. Вже в найближчі свята користувачі зможуть створювати тематичні селфі, використовуючи капелюхи Санті і новорічні прикраси.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України