Українці в Чехії

Прага заборонила орендарям продавати російські матрьошки, вушанки та інші «несмачні сувеніри»

Мерія Праги прийняла постанову, що підвищує вимоги до орендарів належать місту торгових площ. Відтепер підприємці зможуть отримати приміщення в користування тільки якщо пообіцяють не влаштовувати там пункти обміну валют, ігрові зали, тоталізатори або сувенірні магазини з асортиментом, що не мають відношення до Чехії. Про це заявив заходів Зденек Гржиб.

Під «неправильним» асортиментом чиновники розуміють матрьошки, шапки-вушанки, продукти з марихуаною та інші товари, які псують вигляд Праги.

«Що стосується сувенірних крамниць, то будуть закриті лише ті, які продають туристам несмачні товари. Ми збережемо магазини, що пропонують продукцію чеських компаній, молодих художників та умільців. Продовжать роботу і продавці класичного чеського асортименту, наприклад, скла або фарфору», – сказаи Хабр.

Важливо відзначити, що мова йде лише про ті компанії, які орендують комерційні приміщення безпосередньо біля Праги, а саме у муніципальної фірми Trade Centre Praha. З ними мерія за порушення умов може просто розірвати договір.

Однак більшість продавців сумнівних сувенірів в історичному центрі орендують приміщення у приватних власників. На них постанова не поширюється.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

15 − five =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.