Українці в Чехії

Прага назвала терміни будівництва канатної дороги

Празькі влади готуються оголосити конкурс на пошук компанії, яка спроектує та побудує канатну дорогу між районами Подбаба (Прага 6) і Богнице (Прага 8). Вона повинна вирішити проблему зростаючого навантаження на існуючі транспортні комунікації. Переможець тендеру буде оголошено в серпні, а перші пасажири зможуть випробувати проект в кінці 2023 року.

Влада міський частини Прага 6 довго вибирали між будівництвом канатної дороги і альтернативним варіантом – розширення трамвайної мережі. Однак останній був визнаний менш перспективним з-за бюрократичних і технічних труднощів.

Маршрут канатної дороги частково пройде над територією Празького зоопарку. Вартість усього проекту – 1,5 млрд крон. Гроші виділять з міського бюджету. Пропускна спроможність споруди складі близько 2 тис. пасажирів на годину в одну сторону. Дорогу планується включити в систему міського громадського транспорту. Це означає, що для поїздки буде достатня звичайного квітка за 24 або 32 крони.

Раніше мерія подала візуалізацію проекту. Це лише начерки і як саме буде виглядати канатна дорога на даний момент невідомо.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh