Українці в Чехії

Прага назвала терміни будівництва канатної дороги

Празькі влади готуються оголосити конкурс на пошук компанії, яка спроектує та побудує канатну дорогу між районами Подбаба (Прага 6) і Богнице (Прага 8). Вона повинна вирішити проблему зростаючого навантаження на існуючі транспортні комунікації. Переможець тендеру буде оголошено в серпні, а перші пасажири зможуть випробувати проект в кінці 2023 року.

Влада міський частини Прага 6 довго вибирали між будівництвом канатної дороги і альтернативним варіантом – розширення трамвайної мережі. Однак останній був визнаний менш перспективним з-за бюрократичних і технічних труднощів.

Маршрут канатної дороги частково пройде над територією Празького зоопарку. Вартість усього проекту – 1,5 млрд крон. Гроші виділять з міського бюджету. Пропускна спроможність споруди складі близько 2 тис. пасажирів на годину в одну сторону. Дорогу планується включити в систему міського громадського транспорту. Це означає, що для поїздки буде достатня звичайного квітка за 24 або 32 крони.

Раніше мерія подала візуалізацію проекту. Це лише начерки і як саме буде виглядати канатна дорога на даний момент невідомо.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України