Війна РФ проти України

ППО рашистів відбивало атаку БПЛА у Курську – ракети залетіли у житлові під’їзди

Ракети залітають прямо у під’їзди: як "аналоговнєт" ППО рашистів відбивало атаку БПЛА у Курську

Окупанти заявляють про “чергову відбиту атаку БПЛА”

Джерело: Defence Express

Після того, як безпілотні літальні апарати вперше влаштували “бавовну” безпосередньо на території РФ, окупанти задумалися над тим, що не так з їхньою ППО, і почали вживати заходів щодо посилення протиповітряного захисту – серед усіх рішень найбільше запам’яталося, звичайно, те, як окупанти вирішили ставити на дахи будівель, зокрема й оборонного відомства, свої ЗРГК “Панцирь-С1”.

"Панцирь" на даху міноборони РФ
“Панцирь” на даху міноборони РФ

 

Водночас “посилення протиповітряної” оборони відбувалося, звичайно, не зовсім рівномірно – зокрема на початку травня Defense Express розповідав, що для захисту саме Москви окупанти перетягували сили з інших напрямків – щоб “закрити” небо над столицею, туди передислоковували “солянку” з С-400, “Панцирів” та арктичних машин.

Але “бавовна” продовжує знаходити свої цілі у різних куточках РФ – зокрема губернатор курської області Роман Старовойт повідомив про атаку безпілотників, які нібито вночі були збиті засобами протиповітряної оборони.

І що, серед усього, “у результаті атаки” безпілотниками нібито безпосередньо в місті Курськ було пошкоджено під’їзд однієї з багатоповерхівок. Але, судячи з фото та відео, опублікованих у мережі, двері під’їзда були “атаковані” не міфічними безпілотниками, а цілком реальною ракетою ЗРГК “Панцирь-С1”. “Прямо в дверь вошел” – коментує відео один з учасників.

Бо якщо порівняти фото під’їзду вище та фото, викладене губернатором області Старовойтом, то виходить, що залишки від ракети ЗРГК “Панцирь” опинилися саме біля того під’їзду, який був “уражений” безпілотником – водночас фото самих залишків БПЛА окупанти поки що чомусь не опублікували.

Ракети залітають прямо у під’їзди: як "аналоговнєт" ППО рашистів відбивало атаку БПЛА у Курську

Нагадаємо, що раніше цього тижня, а саме 30 травня, відбулася атака таємничих дронів по Підмосков’ю – і серед усього, дрони атакували найелітніше місце проживання у РФ в цілому – всім відому Рубльовку, і ця атака насправді може мати й стратегічне значення.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України