Війна РФ проти України

Масштабна тривога в Україні: що відбувається

В Україні шириться масштабна повітряна тривога. Українців просять пройти у безпечне місце – повідомляється про загрозу “шахедів”. Водночас моніторингові канали пишуть про “превентивну” тривогу.

 Масштабная тревога в Украине: что происходит

 Масштабная тревога в Украине: что происходит

В даний час виявляються хибні цілі. Немає жодних шахідів. Немає жодних ракет, – повідомляють моніторингові канали.

Зазначимо, у травні росіяни посилили спроби атакувати Україну за допомогою дронів та ракет. Також вони стали частіше застосовувати для ударів балістичні та гіперзвукові ракети.

Українцям слід пам’ятати про правило двох стін. Це правило описує безпечне приміщення в будинку, в якому можна втекти від пострілів та вибухів. Між людиною та вулицею має бути як мінімум дві стіни, а краще навіть більше. Перша стіна перебирає силу вибуху – зруйнуватися може вікно чи вся стіна. Друга стіна приймає він осколки.

Таким чином, найбезпечнішим місцем у будинку є кімната за двома стінами від вулиці без вікон. Це може бути коридор, передпокій чи ванна, якщо вона знаходиться всередині квартири. А найнебезпечніші кімнати – бічні. Також небезпечно на верхніх поверхах.

Чи безпечно на сходових клітках залежить від типу будинку. Монолітно-каркасні будинки мають сильні стіни та багато арматури, в них можна ховатися на сходовій клітці або у під’їзді. Але панельні будинки не такі стійкі.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України