Здоров'я

Позбавтеся від горбика на шиї з допомогою трьох простих вправ

Багатьом офісним працівникам, особливо жінкам після 45, знайома проблема — біль в області шиї, коли в районі сьомого хребця утворюється так званий «горбик» або «загривок».

Там відкладається жирова клітковина, яка ущільнює сполучну тканину, формуючи видимий горбок.

Насамперед, необхідно переконатися, що освіта на вашій шиї – це саме загривок, а не щось інше. Серед її ознак – хрускіт під час поворотів головою, болі в потилиці і шиї, поколювання, печіння, оніміння, запаморочення.

Цей «горбик» здатний здавлювати артерії, що може призвести до гіпоксії (порушення кровопостачання) головного мозку і комірцевої зони.

Звичайно, боротися з «загривком» можна і потрібно.

По-перше, змініться всередині себе. Проаналізуйте свої вчинки і ставлення до інших людей, особливо до членів сім’ї. Не берете ви на себе занадто багато? Не вирішуєте всі спірні питання одноосібно? Настав час трохи розслабитися і випустити віжки з рук. Дозвольте іншим членам сім’ї приймати рішення, зніміть королівську мантію і займіться своїм здоров ” ям.

Прочитайет про Поради японського доктора Вонга, які не вписуються ні в які рамки!

По-друге, пройдіть курс масажу. Зверніться до професійного масажиста або залучіть кого-небудь з домочадців. Зрештою, можна обмежитися спеціальним массажером для шиї і спині, тільки робіть масаж регулярно. Один сеанс має тривати не менше 25 хвилин, тільки в цьому випадку буде ефект.

По-третє, в душі робіть контрастні обливання проблемної ділянки. Купіть жорстку щітку з довгою ручкою і не шкодуючи сил розтирайте «загривок» хвилин десять-п’ятнадцять.

Також хороші результати дають розтирання мокрою рушником.

Після душу на загривок нанесіть дитячий крем або масло пом’якшує і ще раз несильно розітріть жирову складку.

По-четверте, спіть правильно. Забудьте про м’які подушки і перини. Спіть на щільному подушці або валика. Так і зморшок на обличчі поменшає. Звичайно, перший час буде не дуже комфортно, втішайте себе думкою, що це дуже корисно для шиї.

По-п”яте, робіть фізичні вправи, долаючи лінощі, які обов’язково будуть нашіптувати кинути цю справу.

Перш ніж виконувати вправи, для початку треба звернути до лікаря, щоб упевнитися, що у вас немає зсуву хребців, міжхребцевих грижа, пухлин, вузлів на щитоподібній залозі, гіпертонії і так далі. Захворювань, що забороняють деякі вправи, досить багато. Про те, як лікуватися, розповість лікар.

Якщо лікар не виявивши ніяких патологій, то можна застосовувати вищенаведені вправи по позбавленню від холки.

Якщо в процесі обстеження виявили якісь зміни в шийному відділі хребта, наприклад, грижі, то вісь ці самі прості вправи під силу виконати будь-якій людині:

1. «Так-так-так». Робимо рухи головою, наче комусь відповідаємо «Так».

2. «Ні-ні-ні». Рухаємо головою, неначе щось заперечуємо.

3. «Ай-яй-яй». Голова рухається так, ніби ми чимось не задоволені і говоримо: «Ай-яй-яй, що ж ти наробив…»

Найважливіше, виконувати ці вправи треба з дуже маленькою, ледь помітною амплітудою. Не махаємо різко і розмашисто, рухи плавні, ледь вловимі поглядом. Поступово амплітуду можна злегка збільшити. Виконувати вправи треба щодня по 30 раз кожне, протягом усього життя. Ось це, мабуть, найскладніше. Чомусь, як тільки стає ленше, з голови геть вилітають навіть спогади про правах, але як тільки загривок починає давати про себе знати, то тут же пам’ять повертається.

Дуже допомагають заняття плаванням. Це самий безпечний вид спорту і для тих, у кого є загривок, і для тих, кому знайомі проблеми з хребтом!

Головне правило — регулярність, тоді ефект обов’язково буде!

Всіх Вам Благ!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України