Війна РФ проти України

Повітряні Сили України підтвердили: “гіперзвуковий” Х-47 “Кинжал” збито

Головний міф РФ про аналоговнєт знищено

4 травня стало днем знищення одного з найголовніших міфів рашистів щодо їх так званого “гіперзвукового озброєння”

Джерело: Defence Express

У Командуванні Повітряних Сил ЗСУ офіційно повідомили про успішне перехоплення ракети Х-47 “Кинжал” повітряного базування, яка може розвивати гіперзвукову швидкість.

Про це офіційно повідомив Командувач ПС ЗСУ Микола Олещук. Нагадаємо, що знищення “Кинжалу” відбулось близько 02:40 4 травня у небі над Києвом.

Попередньо інформацію про знищення ймовірно балістичної цілі спочатку повідомила Київська міська військова адміністрація, згодом по фото Defense Express провів ідентифікацію уламків й за ними припустив, що мова йде про перехоплення Х-47 “Кинжал”.

Повітряні Сили України підтвердили - "гіперзвуковий" Х-47 "Кинжал" збито, головний міф РФ про аналоговнєт знищено

Й тепер 4 травня є днем руйнування одного з найголовніших міфів рашистів щодо їх так званого “гіперзвукового озброєння”. Бо у його розробку, яка тривала, як мінімум з 2010-х років й була офіційно визнана лише у 2018 році. Й особисто ватажок рашистів Путін тоді про “Кинжал” сказав наступне, що ця ракета “дозволяє гарантовано долати всі існуючі й, я думаю, перспективні системи ППО і ПРО, доставляючи до цілі на дальність до 2 тисяч км ядерні та звичайні боєзаряди”.

Повітряні Сили України підтвердили - "гіперзвуковий" Х-47 "Кинжал" збито, головний міф РФ про аналоговнєт знищено

Миг-31К з Х-47 “Кинжал”Завдяки цьому “Кинжал” увійшов у “іконостас” російського “вундерваффе”, на його розробку були витрачені величезні ресурси та час, спеціально модернізовані носії МиГ-31К. Але, як продемонстрували ЗСУ, його знищення можливо вже давно існуючими засобами, вочевидь у вигляді Patriot PAC 3, не те що перспективними.

Але найголовніше, це те, що окрім “Кинжала” РФ витратила не менші ресурси у створення ще одного “гіперзвукового аналоговнєта” – ракети “Циркон” морського та у планах наземного базування. Яка аналогічна за принципом дії “Кинжалу” – розгін до гіперзвукових швидкостей прискорювачем, після чого швидкість ракети знижується, що не робить її повноцінною гіперзвуковою ракетою.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України