Авторські статті

Повертаючись з Оману Зеленський робив зупинку в Москві, – ЗМІ

Маршрути пересування приватних літаків “9H-VJN” і “T7-GEM” можуть свідчити про те, що в Омані Президент України Володимир Зеленський зустрічався з делегацією з Москви

До таких висновків дійшли журналісти видання Тексти посилаючись на дані системи “Radar Box”.

“Чартерний літак Bombardier з номером 9H-VJN прилетів в столицю Оману Маскат з Стокгольма з посадкою в Москві практично одночасно з таємничим польотом літака Медведчука, який також був у Маскаті в той час, а саме 7 січня ввечері”, – повідомляє видання.

“Через це стає очевидним, що чартер для Зеленського був замовлений ще до катастрофи Боїнга МАУ в Тегерані. Однак замість того, щоб після звістки про трагедію відразу полетіти з Оману ще вранці 8 січня (на той момент літак вже був на місці, і мав кілька годин на підготовку для польоту), Зеленський чогось чекав. Наша версія – він чекав зустрічі з кимось, хто прилетів в Оман з Москви на тому ж літаку Bombardier (9H-VJN), який потім повіз Зеленського в Київ ” , – зазначають журналісти.

Видання повідомляє, що лише після того, як зустріч відбулася, тепер уже літак Медведчука відвіз партнера (-ів) Зеленського в Москву, а незабаром до Києва полетів і сам Зеленський, на вищезгаданій Bombardier (9H-VJN).

“Тексти” подають хронологію подій:

* Бізнес-джет Медведчука з хвостовим номером T7-GEM прилітає в Оман з Києва (посадка о 17:21 GST, 7 січня)
* Бізнес-джет Bombardier з номером 9H-VJN прибуває в Оман з Москви, можливо з делегацією для переговорів із Зеленським (посадка в 00:16 GST, 8 січня). Додаткова деталь на підтвердження цієї версії: згаданий літак не мав замовлень кілька днів, з 4 січня перебував у Стокгольмі. Однак, 7 січня він летить до Москви, ймовірно приймає когось на борт і вже через 2 години вилітає в Оман!
* Катастрофа літака МАУ між 2:00 і 3:00 GST, 8 січня
* Бізнес-джет Медведчука відправляє, ймовірно, учасників зустрічі із Зеленським назад в Москву (виліт з Оману о 11:53 GST, 8 січня)
* Бізнес-джет Bombardier з номером 9H-VJN відправляє Зеленського в Київ (виліт з Оману о 21:03 GST, 8 січня. З моменту катастрофи Боїнга МАУ пройшло близько 18 годин).

“Всього для проведення такої можливої ​​зустрічі (Зеленського і делегації з Москви) було майже 12 годин. Саме стільки часу мали в Омані учасники переговорів з Москви, якщо вони прилетіли на Bombardier з номером 9H-VJN, і полетіли назад на бізнес-джет Медведчука з номером T7-GEM “, – підкреслили у виданні.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

19 + six =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.