«Дешево і сердито»
Натуральна косметика – такі надписи ми бачимо абсолютно на кожній косметичній продукції, але не завжди це є правдою. Автор цієї статті не прагне пояснити різницю між натуральною і органічною косметикою. Сьогодні ми розглянемо косметику з різних цінових сегментів та розкриємо переваги і недоліки цих продуктів.
Для початку розглянемо поширену продукцію відомої марки “ЯКА”. Компанія випускає засоби для догляду за шкірою тіла, обличчям та волоссям. Придбати продукцію цієї торгової марки можна як в інтернет-магазинах, так і у звичайних крамницях.
З переваг цього косметичного бренду можна виділити:
– невисоку ціну;
– широкий асортимент товарів;
– відсутність небезпечних інгредієнтів (принаймні так зазначено на етикетках).
Недоліками є низька якість окремих продуктів, відносно довгий термін зберігання (12 місяців), що змушує замислитись про відвертість виробника щодо зазначення складу косметики. Більшість кремів мають доволі різкий та стійкий запах.
Що краще спробувати? Гелі “ЯКА” для гоління та після нього: чудово знімають подразнення, роблячи шкірні покриви дуже приємними на дотик.
Серед бюджетних брендів згадаємо і продукцію “Planta” (раніше “Shelmi Charms”). Її важко класифікувати як суто косметичну, на офіційному сайті реалізуються також засоби для прання, масла і не тільки.
Переваги косметики Planta:
– прийнятна вартість;
– веганська спрямованість;
– непоганий склад.
Доглядова косметика “Планта” не бездоганна:
— бальзам для губ недостатньо зволожує;
— шампуні частіше підходять для сухого волосся;
— не натуральні ефірні олії, судячи з запаху та зовнішніх ознак;
В принципі, на враження впливають індивідуальні фізіологічні властивості та звички. Однак готові продукти стають джерелом не нав’язливих ароматів.
Обов’язково варто спробувати мила цієї фірми: вони виготовляються не зі штучної основи, сильно не піняться, не пересушують шкіру, підходять для дітей.
Мідл-маркет
У середньому ціновому сегменті звертає на себе увагу косметика «Успіх». Її сильні сторони:
– прості, безперечно природні складові;
– ручна робота;
– додаткові косметологічні послуги;
– політика лояльності для постійних клієнтів, що роблять покупки через Інтернет.
Викликає здивування щедре додавання бури у переважну кількість рецептів «Успіху», адже ця хімічна сполука здатна викликати дерматит. Якщо немає алергії на неї, то варто придбати поживний крем з маслом гарбузового насіння, незамінний у зимовий період та шоколадний мус для вмивання.
Прекрасно реалізується на ринку косметика «PeNa», створена командою жінок-ентузіастів з професійним підходом. Знайти її нескладно у різних інтернет-крамницях, та краще замовляти через офіційний сайт, бо тут на покупців очікують подарунки.
«Плюси» косметики «PeNa»:
– хороший вибір для жінок для чоловік, постійні оновлення;
– чесність (автори заявляють, що не прагнуть до чистої «органіки»);
– продуманий підбір якісних інгредієнтів.
Недоліки:
Засоби «ПеНа» довго не зберігаються, з часом здатні «підійти» водою, але це зайвий раз свідчить про відсутність «важких» консервантів та емульгаторів. Їх «перлинами» можна назвати пептидні креми ANTI-AGE, тоніки та маски для обличчя.
Багато українок вже встигло оцінити продукцію «Kvitka’s», яка вирізняється:
– безпечністю та ефективністю завдяки гарним складовим і їх мудрому поєднанню;
– гіпоалергенністю;
– нормальним балансом ціни та якості.
Маст-хев від «Kvitka’s» – це кофеїновий ролик проти кіл під очима та праліне для ванн.
Компанія «Младна» теж не перший рік постачає доглядову косметику, зберігаючи конкурентоздатність за рахунок:
– вражаюче великого асортименту;
– демократичної цінової політики;
– екологічного «ухилу»;
– приємного оформлення тари.
Недоліки сприймаються суб’єктивно, наприклад, сильний запах деяких їхніх розробок. Не слід «проходити повз» натуральні дезодоранти, убтани, гелі для душу «Младна», які задовольняють естетичні потреби і підходять людям із чутливим епідермісом.
Під торговою маркою «Flori» продається обмежене коло товарів, проте всі вони:
– дійсно натуральні;
– мають на меті гармонізувати функції людського організму;
– робляться вручну.
Креми «Флорі» не містять води, тому трохи «тугуваті», а бджолиний віск дарує відчуття ніжності.
Ексклюзивна ідея фірми – органічна сольова зубна паста: знімає наліт не до кінця, хоча гарно дбає про ясна.
Одеська косметика «Dushka» рекламується, як «смачний» десерт для тіла. Їй властиві:
– яскравий дизайн;
– дещо «розмиті» назви складових на упаковці.
Дивлячись, на веселкові шари продуктів «Душка», ягідки та горішки на сувенірних милах-тістечках неможливо стримати захоплення. Водночас постає риторичне питання про те, як ці барвники (хай і харчові) впливають на здоров’я?
Селективна косметика та товари з категорії «люкс»
Продукти «White Mandarin» легко купити і у невеликих містах, вони добре розповсюджуються, але переважно є досить дорогими.
Відрізняються:
– складними рецептурами;
– частою реалізацією в наборах;
– наявністю лінійки для дітей.
Висока ціна на «Білий Мандарин» не завжди виправдана відповідною якістю: так, шампуні для волосся найчастіше викликають нарікання споживачів через ефект, протилежний обіцяному. Рекомендовано протестувати їх дитяче молочко, гель для інтимної гігієни та пілінг-скраби.
Завершує огляд бренд преміум-класу «EcoVego»: він практично позбавлений недоліків, крім високої ціни. Рецепти розробляються досвідченими майстрами та складаються з природних компонентів.
Також багато косметичних новинок компанія виготовляє на замовлення. А ще «ЕкоВего» пропонують оригінальну нішеву парфумерію, мінеральну декоративну косметику. Спробувати слід все, у разі коли це «дозволить» гаманець.
Джерело – lifehackz