Новини з Австрії

Потрійне вбивство в Австрії – за словами адвоката глава сімейства невинний

Після вбивства в Коттінгбрунне — сімейний чоловік убив свою дружину і дітей у віці двох років і одинадцяти місяців на минулих вихідних — у нового захисника підозрюваного у вбивстві Вольфганга Блашица виникли сумніви у винуватості 31-річного підозрюваного.

«Він визнав цю хворобу у собі сам, він уявляв події, яких не було насправді», — сказав віденський адвокат, який зайняв місце керівника захисту підозрюваного у вбивстві. Багато «відбувалося лише в уяві чоловіка», включаючи проблеми у відносинах і наміри дружини розлучитися, про яких підозрюваний після арешту заявив слідчим. По правді кажучи, ці двоє жили «одним серцем і однією душею», пояснив Блашиц. «Він навіть недавно купив їй нову машину і поставив басейн».

Адвокат вважає психіатричне ув’язнення для уточнення осудності 31-річного «обов’язковим» і переконаний, що потрібно «найбільш точна довідка про його душевний стан».

Однак, за словами адвоката жертви Астрід Вагнер, убита 29-річна жінка з деяких пір остерігалася свого чоловіка і навіть вжила заходів обережності, щоб подбати про її дітей, якщо з нею щось трапиться.

Згідно з повідомленнями ЗМІ, 31-річний підозрюваний з турецьким корінням в недавньому минулому також радикалізував свої політико-релігійні погляди, що привело до того, що його спочатку космополітична дружина навіть змушена була почати носити хустку.

За матеріалами:https://www.vienna.at/
Фото: zVg.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh