Новини

Потап і Настя Камєнських тимчасово припинили спільний проект

Відомі українські виконавці Олексій Потапенко і Настя Камєнських заявили, що голосові дует “Потап і Настя” “на паузу”. Про це вони повідомили на відео, опублікованому на офіційному каналі в YouTube.

Виконавці заявили, що через 11 років вони припиняють проект, а також анонсували якийсь сюрприз. “Це ми, Льоша і Каменських. У нас для вас є дуже цікава новина: ми вирішили наш дует поставити на паузу. Всі 11 років ми дарували вам гарний настрій і дуже багато працювали”, – зазначила Каменських. “Ми вам залишили величезну спадщину”, – додав Потап.

“Скільки триватиме наша пауза ми і самі не знаємо, але в будь-якому разі слідкуйте за новинами, тому що ми приготували для вас дещо дуже цікаве”, – повідомили учасники дуету. У мережі запідозрили, що співачка вагітна, а також висловили засмучення: “По-моєму Настя вагітна”. “Сьогодні, що 1 квітня?”. “Та ну, це жарт?!”. “Дуже сумно. З дитинства вас слухаю, буду переслуховувати вічно”. “Не розігруйте нас так! Це взагалі-то боляче”. “По-моєму, Настюша вагітна?”. “Оце поворот”. “Дуже сумно”. “Навіщо? Не треба ставити дме на паузу, я цього не переживу!”. “Потап у президенти йде!”. “Це жарт?”. “Дуже шкода, був дуже цікавий дует. Але чекаємо сюрприз”.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України