Папський хор записав компакт-диск на Адвент і Різдво

Папська музична Сикстинська капела записала компакт-диск з піснями на Адвент і Різдво. Його видали під назвою «Veni Domine – Advent & Christmas at the Sistine Chapel». Презентація відбулася 24 жовтня 2017 року в прес-службі Святого Престолу.

Стародавні музичні твори, які увійшли до альбому, створювали спеціально для папських святкувань. Їхні партитури зберігаються у фонді Сикстинської капели у Ватиканській Апостольській Бібліотеці – одному з найбільших у світі архіві музики епохи Відродження, в якому зберігаються манускрипти найвідоміших композиторів цього історичного періоду.

Критерієм вибору композицій була їхня приналежність до тематики Адвента і Різдва Христового, а також частота виконання під час папських церемоній, розповів на презентації диригент папського хору о. Массімо Паламбела.

Компакт-диск вийшов під лейблом «Deutsche Grammaphon». Це вже третій проект у межах співпраці Сикстинської капели і цієї престижної німецької фірми звукозапису. Перший альбом – збірка григоріанського співу «Cantate Domini» – записали 2015 року, а другий – диск з твором «Missa Papæ Marcelli» італійського композитора епохи Ренесансу Джованні П’єрлуїджі Палестрина – 2016 року.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

16 − 7 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh