Посилки з глушниками до вогнепальної зброї затримали київські митники

Відразу три посилки з глушниками до вогнепальної зброї, виявили працівники Київської митниці під час перевірки міжнародних поштових відправлень, що прямували за кордон.
Згідно з декларацією, у двох посилках від одного відправника з Харкова до казахстанського Шимкента та молдовського Орхею мали прямувати амортизатори та запчастини. Однак під час митного контролю цих міжнародних відправлень митники виявили предмети циліндричної форми, з отворами з обох сторін, з різьбовими з’єднаннями.
Як зазначили митні експерти, виявлені предмети є глушниками кількох моделей українського виробництва до вогнепальної зброї:
 • «REVOLUTION 2» калібру 7,62 мм/.300/.308 з погашенням звуку 33дБ /75%,
 • «PEGASUS integro Rifle» для калібру від 5,45 мм до 7,2 мм з погашенням звуку 32дБ/80+%,
 • «XHunter» для вогнепальної гладкоствольної зброї 12 калібру з погашенням звуку 30дБ /70%.
  У третій посилці, яка прямувала з Києва до іспанського муніципалітету Барбадильо-дель-Пес, виявлено  інтегрований глушник до вогнепальної зброї в розібраному стані невідомого виробництва, калібру не більше 7,62 мм/.300/.308. Його киянин задекларував як «круглий кожух».
  Всі чотири глушники мають ознаки товарів військового призначення, міжнародні передачі яких підлягають державному контролю. І здійснюватися вони можуть лише за наявності відповідного дозволу чи висновку Держекспортконтролю. Такі дозволи відправниками до митного органу не надавалися.
  Крім того, відповідно українського митного законодавства, товари, що пересилаються у міжнародних поштових та експресвідправленнях, підлягають письмовому декларуванню.
  За виявленими фактами Київською митницею Держмитслужби складено протоколи про порушення митних правил за ч. 1 ст. 483 Митного кодексу України, санкції якої передбачають накладення штрафу у розмірі 100% вартості безпосередніх предметів порушення митних правил з їх конфіскацією.
  Глушники вилучено.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

7 + five =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh