Право

Посилки з глушниками до вогнепальної зброї затримали київські митники

Відразу три посилки з глушниками до вогнепальної зброї, виявили працівники Київської митниці під час перевірки міжнародних поштових відправлень, що прямували за кордон.
Згідно з декларацією, у двох посилках від одного відправника з Харкова до казахстанського Шимкента та молдовського Орхею мали прямувати амортизатори та запчастини. Однак під час митного контролю цих міжнародних відправлень митники виявили предмети циліндричної форми, з отворами з обох сторін, з різьбовими з’єднаннями.
Як зазначили митні експерти, виявлені предмети є глушниками кількох моделей українського виробництва до вогнепальної зброї:
 • «REVOLUTION 2» калібру 7,62 мм/.300/.308 з погашенням звуку 33дБ /75%,
 • «PEGASUS integro Rifle» для калібру від 5,45 мм до 7,2 мм з погашенням звуку 32дБ/80+%,
 • «XHunter» для вогнепальної гладкоствольної зброї 12 калібру з погашенням звуку 30дБ /70%.
  У третій посилці, яка прямувала з Києва до іспанського муніципалітету Барбадильо-дель-Пес, виявлено  інтегрований глушник до вогнепальної зброї в розібраному стані невідомого виробництва, калібру не більше 7,62 мм/.300/.308. Його киянин задекларував як «круглий кожух».
  Всі чотири глушники мають ознаки товарів військового призначення, міжнародні передачі яких підлягають державному контролю. І здійснюватися вони можуть лише за наявності відповідного дозволу чи висновку Держекспортконтролю. Такі дозволи відправниками до митного органу не надавалися.
  Крім того, відповідно українського митного законодавства, товари, що пересилаються у міжнародних поштових та експресвідправленнях, підлягають письмовому декларуванню.
  За виявленими фактами Київською митницею Держмитслужби складено протоколи про порушення митних правил за ч. 1 ст. 483 Митного кодексу України, санкції якої передбачають накладення штрафу у розмірі 100% вартості безпосередніх предметів порушення митних правил з їх конфіскацією.
  Глушники вилучено.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України