ЄС|NATO

Посольство США в Україні закликало американців залишити країну

Диппредставництво також закликає громадян США уникати масових зборів та організованих заходів

Посольство США в Україні увечері 14 липня зробило термінове попередження для своїх громадян та закликало їх негайно покинути територію України. Відповідне повідомлення з’явилося на сайті посольства.

“Ситуація з безпекою по всій Україні залишається непередбачуваною через військові атаки росії, активні бойові дії в країні та невизначені умови безпеки. Посольство США закликає громадян США не в’їжджати в Україну, а тих, хто перебуває в Україні, негайно залишити країну, використовуючи доступні приватно варіанти наземного транспорту, якщо це безпечно”, – йдеться у повідомленні.

Диппредставництво також закликає громадян США уникати масових зборів та організованих заходів, “оскільки вони можуть стати мішенню для російських військових у будь-якій точці України, включаючи її західні регіони”.

У повідомленні наголошується, що ситуація з безпекою на всій території України є вкрай нестабільною, і умови можуть погіршитися без попередження.

Крім того, в американському дипломатичному відомстві опублікували інструкцію на випадок ракетного обстрілу. Там говориться таке:

  • якщо ви чуєте гучний вибух або вмикаються сирени, негайно шукайте укриття, якщо в будинку або будівлі, перейдіть на самий нижній рівень конструкції з найменшою кількістю зовнішніх стін, вікон і прорізів;
  • якщо ви перебуваєте на вулиці, негайно шукайте укриття в міцній конструкції, якщо це неможливо, ляжте і закрийте голову руками;
  • майте на увазі, що навіть якщо ракета або дрон будуть перехоплені, уламки, що падають, становлять значний ризик;
  • після обстрілу тримайтеся подалі від будь-яких уламків і стежте за офіційними вказівками в основних новинних агентствах.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.