Посол США у ФРН погрожує санкціями тим німецьким бізнесменам, хто підтримує «Північний потік-2»

Посол США у ФРН Річард Гренелл, перебуваючи у дипломатичному ранзі в країні своєї акредитації, дозволив собі розсилати листи з погрозами бізнесменам Німеччини. Листи, в яких посол відкрито погрожує санкціями та переслідуванням тих, хто підтримує в Німеччині «Північний потік-2», стали надбанням преси. Ця ситуація досить точно показує в яку пастку дала заманити себе ЄС зі своїми соціалістичними глобалістськими фантазіями. Про це у своєму блозі пише ізраїльський політичний оглядач Соломон Манн.

Він зазначає, що в поважаючій себе країні Гренеллу запропонували б негайно забиратися додому. Німеччина ж сьогодні настільки слабка, що лише в пресі висловила американцеві за «неетичну поведінку». Поки що важко зрозуміти, чи діяв Гренелл у відповідності з запитами адміністрації Трампа, або виконував спецзамовлення «Соцінтерну» для остаточної демонізації образу «Великої Америки» Трампа в очах німців. За словами Манна, посил «німці, янкі плюють нам в очі! Будемо і далі терпіти?» вже серйозно звучить у консервативній «тусовці», а канцлера Ангелу Меркель і її уряд все частіше справедливо дорікають у слабкості і безхребетності.

Манн підкреслює, фігура посла Гренелла сама по собі вельми суперечлива. З одного боку, старий республіканець, призначений в МЗС Бушем, член претендентській команди Міта Ромні, а, з іншого, єдиний посол США – відкритий гей, прихильник абортів, мігрантів та ЛГБТ спільноти.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

eleven + 3 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh