Авторські статті

Посол США у ФРН погрожує санкціями тим німецьким бізнесменам, хто підтримує «Північний потік-2»

Посол США у ФРН Річард Гренелл, перебуваючи у дипломатичному ранзі в країні своєї акредитації, дозволив собі розсилати листи з погрозами бізнесменам Німеччини. Листи, в яких посол відкрито погрожує санкціями та переслідуванням тих, хто підтримує в Німеччині «Північний потік-2», стали надбанням преси. Ця ситуація досить точно показує в яку пастку дала заманити себе ЄС зі своїми соціалістичними глобалістськими фантазіями. Про це у своєму блозі пише ізраїльський політичний оглядач Соломон Манн.

Він зазначає, що в поважаючій себе країні Гренеллу запропонували б негайно забиратися додому. Німеччина ж сьогодні настільки слабка, що лише в пресі висловила американцеві за «неетичну поведінку». Поки що важко зрозуміти, чи діяв Гренелл у відповідності з запитами адміністрації Трампа, або виконував спецзамовлення «Соцінтерну» для остаточної демонізації образу «Великої Америки» Трампа в очах німців. За словами Манна, посил «німці, янкі плюють нам в очі! Будемо і далі терпіти?» вже серйозно звучить у консервативній «тусовці», а канцлера Ангелу Меркель і її уряд все частіше справедливо дорікають у слабкості і безхребетності.

Манн підкреслює, фігура посла Гренелла сама по собі вельми суперечлива. З одного боку, старий республіканець, призначений в МЗС Бушем, член претендентській команди Міта Ромні, а, з іншого, єдиний посол США – відкритий гей, прихильник абортів, мігрантів та ЛГБТ спільноти.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України