Життя

Послання чоловікові, який не захотів мене і зі мною

Дорогий Ти, ти був недавно в моїх думках…

Послание мужчине, который не захотел меня и со мной

Дорогий Ти, ти був недавно в моїх думках.

Майже три роки тому, ми зустрілися, і я відразу ж я захопилася тобою. В тобі було щось особливе, щось, що я помітила одразу. А, коли ми поспілкувалися, я зрозуміла, що це Божий промисел.

Ми могли годинами говорити ні про що, і я захопилась тим, який ти розумний, доброзичливий і ніжний. Я помічала тебе в будь-якій юрбі, тому що ти не схожий на інших, не говориш або ходиш, як інші.

Ти був моєю сіллю і хлібом.

І я тобі сподобалася. Дуже.

Але ти не знайшов у мені родзинки. Я не була готова до такого, як ти, та ти знав це, незважаючи на те, що я не розуміла цього. Тому ти ніколи не підпускав мене близько.

Я хотіла любові, про яку говорить весь світ. Пристрасті, яка ніколи не охолоне,  любові, про яку говорили мої батьки.

Ти теж хотів любові, про яку вчить Бог. В чистому вигляді. Вигляді, який тримає в страху темряву. Любові, яку ти не зміг розділити зі мною, тому що я була тією темрявою.

Я усвідомлювала, що живу неправильно, і, чим більше часу я проводила з тобою, тим більш очевидно це ставало. Твоє існування в моєму життя переконало мене. І я обурювалася цим.

Я в деталях пам’ятаю ніч, коли вирішила, що ніколи не заговорю з тобою знову. Я втекла від тебе і оточила себе людьми, які любили грати в темряві, як і я.

Ти ніколи не говорив про це, але я знала, що ти був зацікавлений у мені, так само, як і я в тобі. Але ти опирався погодитися на щось більше, ніж дружбу зі мною.

Я не знаю, де ти зараз знаходишся або що робиш, але сьогодні я прокинулася і зрозуміла, що Бог послав тебе в моє життя, щоб навчити мене того, що мені було необхідно. Не розслабляйся і не загадуй – ось що я дізналася з досвіду з тобою.

Сьогодні я прокинулася і хотіла б сказати «спасибі».

Дякую тобі за відмову від мене. Ти завжди будеш яскравим прикладом хорошого чоловіка в моїх очах. Але я знайду того, хто захоче ризикнути і розміняти дружбу зі мною на міцні і надійні відносини.

З повагою,

Дівчина, яка все зрозуміла

За матеріалами — Soulpost

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.