Послання чоловікові, який не захотів мене і зі мною

Дорогий Ти, ти був недавно в моїх думках…

Дорогий Ти, ти був недавно в моїх думках.

Майже три роки тому, ми зустрілися, і я відразу ж я захопилася тобою. В тобі було щось особливе, щось, що я помітила одразу. А, коли ми поспілкувалися, я зрозуміла, що це Божий промисел.

Ми могли годинами говорити ні про що, і я захопилась тим, який ти розумний, доброзичливий і ніжний. Я помічала тебе в будь-якій юрбі, тому що ти не схожий на інших, не говориш або ходиш, як інші.

Ти був моєю сіллю і хлібом.

І я тобі сподобалася. Дуже.

Але ти не знайшов у мені родзинки. Я не була готова до такого, як ти, та ти знав це, незважаючи на те, що я не розуміла цього. Тому ти ніколи не підпускав мене близько.

Я хотіла любові, про яку говорить весь світ. Пристрасті, яка ніколи не охолоне,  любові, про яку говорили мої батьки.

Ти теж хотів любові, про яку вчить Бог. В чистому вигляді. Вигляді, який тримає в страху темряву. Любові, яку ти не зміг розділити зі мною, тому що я була тією темрявою.

Я усвідомлювала, що живу неправильно, і, чим більше часу я проводила з тобою, тим більш очевидно це ставало. Твоє існування в моєму життя переконало мене. І я обурювалася цим.

Я в деталях пам’ятаю ніч, коли вирішила, що ніколи не заговорю з тобою знову. Я втекла від тебе і оточила себе людьми, які любили грати в темряві, як і я.

Ти ніколи не говорив про це, але я знала, що ти був зацікавлений у мені, так само, як і я в тобі. Але ти опирався погодитися на щось більше, ніж дружбу зі мною.

Я не знаю, де ти зараз знаходишся або що робиш, але сьогодні я прокинулася і зрозуміла, що Бог послав тебе в моє життя, щоб навчити мене того, що мені було необхідно. Не розслабляйся і не загадуй – ось що я дізналася з досвіду з тобою.

Сьогодні я прокинулася і хотіла б сказати «спасибі».

Дякую тобі за відмову від мене. Ти завжди будеш яскравим прикладом хорошого чоловіка в моїх очах. Але я знайду того, хто захоче ризикнути і розміняти дружбу зі мною на міцні і надійні відносини.

З повагою,

Дівчина, яка все зрозуміла

За матеріалами — Soulpost

 

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

four + 20 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh