Посла Росії викликали в чеський МЗС через «орендний скандал»

Посол Росії в Чехії Олександр Зміївський був викликаний в МЗС Чехії для роз’яснення ситуації з російськими квартирами.

Мова йде про квартири на вулицях Ovenecká, Wolkerova і Schwaigerova, які нібито здає в оренду російське держава за допомогою посольства. При цьому орендарі платять готівкою, і ці платежі ніяк не фіксуються чеською державою.

У повідомленні на сайті чеського МЗС йдеться, що заступник міністра закордонних справ Чехії Мартін Смолек заявив послові Росії, що проблема серйозна, і вона привернула увагу чеських ЗМІ.

Мартін Смолек попросив російську владу виправити ситуацію якомога швидше. Також він звернув увагу на протизаконну поведінку одного з працівників посольства, яке суперечить Віденській конвенції про дипломатичні відносини.

«Дана ситуація створює нездорову атмосферу для двосторонніх відносин», — підкреслили в чеському МЗС.

На сайті посольства Росії в Чехії розміщений короткий коментар, присвячений зустрічі Олександра Зміївського та Мартіна Смолека.

У ньому говориться наступне: «Темою розмови стала ситуація навколо деяких об’єктів нерухомості в Празі які використовуються російською стороною у зв’язку з чим ситуація нагнітається останнім часом у Чехії навколо даного сюжету. Констатовано зацікавленість сторін у врегулюванні питань, що виникли у рамках дипломатичного діалогу».

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

five × three =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh