Пошук нового життя на Енцеладі триває

У той час, як космічний апарат Cassini доживає свої останні дні через занурення у Сатурн, вчені кілька днів тому зустрілися в Боулдері (США), де обговорили його можливу заміну. Головною метою, як і раніше, є пошук життя на крижаному супутнику Сатурна – Енцеладі.

Під льодом цього супутника знаходиться світовий океан, а також тріщини, через які струмені водяної пари виходять в космос. Cassini не може дослідити ці викиди, його інструменти не відповідають потрібним, так як коли його проектували, вчені не знали, що на Енцеладі є гейзери.

При всьому цьому, навіть коли вчені будуть планувати наступні місії, вони продовжать збирати дані від Cassini, так як він вже протягом довгих років відкриває двері для багатьох зондів, створених, щоб дослідити океани у зовнішній Сонячній системі – прокоментувала Ангела Стікл.

Вона вважає що Cassini дуже успішний апарат, але як і всі космічні пристрої, дав світові мало відповідей і багато питань. Залишається чекати нових досліджень і сподіватися, що вони зможуть дати розгадки.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Avatar

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

eighteen − 3 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh