Авторські статтіНовини

Португальські єпископи проти всиновлення дітей одностатевими парами

Португальська єпископська конференція висловила жаль після того, як парламент схвалив закон, що дозволяє одностатевим парам всиновлювати дітей. За прийняття цього закону проголосували всі ліві фракції, при значній підтримці з боку правоцентристів.

Новий закон, схвалений п’ять років тому, після легалізації шлюбів між людьми однієї статі, повинен бути підписаний президентом Республіки Анібалом Каваку Сілвою. Недавнє нововведення дозволяє також парам, що складаються з двох жінок, вдаватися до екстракорпорального запліднення з використанням донорських клітин.
В інтерв’ю католицькій газеті «Екклес» Патріарх Лісабона і президент Португальської єпископської конференції – кардинал Мануель Клементе заявив, що «Католицька Церква продовжує дотримуватися своїх переконань щодо життя і сім’ї, особливо підкреслюючи значення чоловічої та жіночої осіб у вихованні дітей». «Життя, – сказав кардинал, – яке слід захищати від зачаття до природного кінця, народжується в сім’ї завдяки плідній взаємності між чоловіком і жінкою».

Португальський ієрарх стверджує, що Церква продовжить захищати свою позицію словами і конкретними діями, оскільки «йдеться про основоположні істини, від яких католики не відмовляються».

Джерело: Католицький Медіа-Центр

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України