Португалія: Тиждень семінарій під знаком Святого Року

«Спонукувані Божим милосердям», – такою є тема «Тижня семінарій 2016», який від 6 до 13 листопада проводитиметься у Португалії. «Священиче покликання зроджується не лише з поклику, прагнення, внутрішнього імпульсу, але є, насамперед, плодом зустрічі милосердного Бога», – читаємо у посланні з цієї нагоди, оприлюдненому Комісією Єпископської Конференції Португалії з питань покликань.

У документі, підписаному єпископом Віржіліо Антунесом, що очолює згадану комісію, зазначається, що зазначена тема має на мені «підкреслити, що семінарії є місцем, де віруючі юнаки пізнають та поглиблюють Господнє милосердя, що допоможе їм посвятити своє життя служінню ближньому». Ієрарх також вказав на вирішальну роль сім’ї: «Родина, яка не живе стосунками сопричастя, що народжуються з віри, в якій кожен членів не готовий прийняти, зрозуміти й простити іншого, не буде здатною засіяти перші зерна покликання».

«Почуватися відкритими до місії в католицькій Церкві, до священства і целібату, до того, щоб громада стала твоєю родиною, включає радикальне навернення, до якого спроможні лише ті, які під час свого життя зазнали безпосереднього досвіду Божого милосердя», – зазначається у посланні.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

15 + 16 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh