Президент Португалії зустрівся з представниками християн, євреїв та мусульман у справі легалізації евтаназії

Президент Португалії зустрівся з представниками християн, євреїв та мусульман у справі легалізації евтаназії в цій країні, яку просуває лівий блок. Парламентська дискусія на цю тему відбулася 20 лютого. У багатьох церквах Португалії триває молитва за життя.

У зустрічі з президентом Марселу Ребелу де Соза взяли участь представники Католицької Церкви, протестантських та православних громад, а також мусульмани та євреї. Вони висловили сильну опозицію проти спроб легалізації евтаназії в цій країні та так званої допоміжної смерті. Вони звернулися до президента з проханням скористатися своїм правом вето у випадку, якщо законопроект буде прийнятий.

Ліві середовища впродовж трьох років посилено борються за впровадження цього закону. Їм вдалося заблокувати проект, який просувають католики, щодо організації загальнодержавного референдуму з цього питання. Вони також торпедують проекти розвитку паліативної допомоги та хоспісу. Патріарх Лісабона закликав віруючих у ці вирішальні дні молитися за життя більше, ніж зазвичай.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

eleven − five =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh