Росіяни найчастіше отримують швейцарський паспорт серед інших національностей

Нові цифри показують, які національності отримують швейцарський паспорт найчастіше. Невелика частка австрійців дратує мешканців Швейцарської конфедерації.

Будь-хто, хто живе в Швейцарії протягом десяти років і має дозвіл типу C, може подати заявку на натуралізацію. Федеральна міграційна комісія і Женевський університет вперше подають докладні дані про практику натуралізації на місцях. Це також показує, серед яких національностей швейцарське громадянство особливо популярне, а серед яких немає. В Швейцарії вихідні показники натуралізації розраховуються шляхом ділення числа натуралізації на кількість відповідної групи іноземців.

На першому місці росіяни. Як показують дані за 2011-2017 роки, 10,3 відсотка росіян, що проживають в Швейцарії, були належний чином натуралізовані. В цілому, показники натуралізації є найвищими для тих груп, мова і культура яких сильно відрізняються від Швейцарії. Таким чином, після росіян в рейтингу іракці (6,0%) та індійці (4,1%). «По-перше, міжнародні поїздки стають легшими для громадян країн, що не входять в ЄС, зі швейцарським паспортом. По-друге, натуралізація — це засіб кращої інтеграції і доступу до європейського ринку праці для людей з інших культур», — говорить Філіп Ваннер, професор демографії в Женевському університеті.

А ось австрійці демонструють найменший рівень натуралізації з квотою лише 0,7 відсотка. Таким чином дуже незначна кількість австрійців бачать перевагу у володінні швейцарським паспортом перед паспортом Австрії. У рейтингу привабливості паспортів обидві країни перебувають на одній сходинці (7 місце) з 185 країнами з можливістю безвізового в’їзду.

До речі , мінімальні вимоги до інвестиційного капіталу для отримання австрійського паспорта — 3 мільйони євро.

За матеріалами: orf.at
Фото: ORF.at/Christian Öser

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

5 + fourteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh