Портников розповів, що змусило Путіна піти війною на Україну

Відомий український журналіст Віталій Портников у своєму блозі на сайті «Грані.ру» розповів про те, яка подія в Україні остаточно вплинуло на розсудливість російського лідера Володимира Путіна по відношенню до нашої країни.

Портников заявив, що саме Революція Гідності в 2013 році, яка відбулася в нашій країні вплинула на Путіна, в результаті чого останній почав викидати свою агресію в Україні. За словами журналіста, точкою відліку протягом довгих років у двосторонніх відносинах була Переяславська Рада, де прийняли рішення в свій час про приєднання земель України до Московського царства. Але ставлення до цього зборам у Путіна змінилося саме після Майдану в Києві.

Прочитайте кубанське козацьке військо – історія, цікаві історичні факти.

Віталій Портников заявив: «Навіть незалежність нашої країни, яка була проголошена ще в 1991 році не змогла похитнути такого ставлення. І Помаранчева революція теж не змогла. Адже після неї Путін зберіг за українцями право вільного перебування на російській території протягом трьох місяців». Але ось те, що стосується Майдану, Портников зазначив: «Майдан, який розпочався в Україні у 2013 році, просто зніс дах Путіну. Невідомо, що саме він побачив там, то примари «арабської весни», якою він неймовірно боявся, чи то змова США, а може просто ймовірність втратити весь час Україну, яка залишалася для КДБ бунтівною провінцією. Однак факт був в наявності – більше Путін не панькався з українцями, як це було в 2004 році».

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

2 × two =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh