Авторські статті

Портников розповів, що змусило Путіна піти війною на Україну

Відомий український журналіст Віталій Портников у своєму блозі на сайті «Грані.ру» розповів про те, яка подія в Україні остаточно вплинуло на розсудливість російського лідера Володимира Путіна по відношенню до нашої країни.

Портников заявив, що саме Революція Гідності в 2013 році, яка відбулася в нашій країні вплинула на Путіна, в результаті чого останній почав викидати свою агресію в Україні. За словами журналіста, точкою відліку протягом довгих років у двосторонніх відносинах була Переяславська Рада, де прийняли рішення в свій час про приєднання земель України до Московського царства. Але ставлення до цього зборам у Путіна змінилося саме після Майдану в Києві.

Прочитайте кубанське козацьке військо – історія, цікаві історичні факти.

Віталій Портников заявив: «Навіть незалежність нашої країни, яка була проголошена ще в 1991 році не змогла похитнути такого ставлення. І Помаранчева революція теж не змогла. Адже після неї Путін зберіг за українцями право вільного перебування на російській території протягом трьох місяців». Але ось те, що стосується Майдану, Портников зазначив: «Майдан, який розпочався в Україні у 2013 році, просто зніс дах Путіну. Невідомо, що саме він побачив там, то примари «арабської весни», якою він неймовірно боявся, чи то змова США, а може просто ймовірність втратити весь час Україну, яка залишалася для КДБ бунтівною провінцією. Однак факт був в наявності – більше Путін не панькався з українцями, як це було в 2004 році».

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

seventeen − 10 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.