Портников: Путін домагається, щоб в Україні було три уряди

Як інформує наш сайт, популярний український публіцист та журналіст Віталій Портніков пише у своїй аналітичній статті для «Радіо Свобода», підходи і цілі Кремля абсолютно не помінялися після виборів президента України. Москва як і раніше хоче посадити за стіл переговорів центральну київську владу, «маріонеток» в Донецьку і Луганську. Це самий вірний шлях, як довести всьому світові, що в Україні немає ніякої зовнішньої агресії, а є суто «внутрішній громадянський конфлікт».

За словами Віталія Портникова, для Росії подібні прийоми не новина. Схожі хитрощі вдалися, коли Москва посадила за стіл переговорів керівників Республіки Молдова і самопроголошеної Придністровсько-Молдавської республіки. Такий же прийом був проведений з керівництвом Грузії і кремлівськими призначенцями Абхазії, Південної Осетії.

Публіцист зазначає, ось і зараз Путін домагається, щоб в Україні почали працювати три українські уряди – в Києві, Донецьку і Луганську, щоб ці уряди почали домовлятися і сперечатися, вирішувати, як далі бути Україні, яким курсом рухатися. Тому Кремль до останнього боротиметься за ці прямі переговори Києва, Донецька і Луганська.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

3 × 4 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh