Авторські статті

Портников: Путін домагається, щоб в Україні було три уряди

Як інформує наш сайт, популярний український публіцист та журналіст Віталій Портніков пише у своїй аналітичній статті для «Радіо Свобода», підходи і цілі Кремля абсолютно не помінялися після виборів президента України. Москва як і раніше хоче посадити за стіл переговорів центральну київську владу, «маріонеток» в Донецьку і Луганську. Це самий вірний шлях, як довести всьому світові, що в Україні немає ніякої зовнішньої агресії, а є суто «внутрішній громадянський конфлікт».

За словами Віталія Портникова, для Росії подібні прийоми не новина. Схожі хитрощі вдалися, коли Москва посадила за стіл переговорів керівників Республіки Молдова і самопроголошеної Придністровсько-Молдавської республіки. Такий же прийом був проведений з керівництвом Грузії і кремлівськими призначенцями Абхазії, Південної Осетії.

Публіцист зазначає, ось і зараз Путін домагається, щоб в Україні почали працювати три українські уряди – в Києві, Донецьку і Луганську, щоб ці уряди почали домовлятися і сперечатися, вирішувати, як далі бути Україні, яким курсом рухатися. Тому Кремль до останнього боротиметься за ці прямі переговори Києва, Донецька і Луганська.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України