Портников: миротворців на Донбасі не буде – окупований Донбас вже у складі Росії

Відомий український телеведучий Віталій Портников висловив категоричну позицію, що не варто говорити про те, чого не буде, йдеться про миротворців, на введення яких Росія ніколи не погодиться, тому що це буде фактично означати втрату контролю над Україною, заради чого, власне кажучи, вся ця історія з Донбасом і затівалася.

За словами Портникова, окупована частина Донбасу вже на наших очах перетворюється в Росію, точніше в одну з її областей. Не важливо, чи визнає Росія «ДНР» або «ЛНР», адже світ усе одно ніколи не визнає ці регіони у складі РФ, отже, який сенс їх на офіційному рівні включати в свій склад або визнавати їх незалежність, ОРДЛО фактично вже повторює долю Абхазії, Південної Осетії.

Що стосується військових дій Віталій Портников зазначив, що якщо на виборах в 2019 році українці проголосують за українських зрадників, які обіцяють світ і компроміс, то припинять стріляти. Якщо народ підтримає тих, хто готовий і далі йти напролом, модернізуючи армію і просуваючи Україну в ЄС і НАТО, то, звичайно, постріли продовжуватись.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

2 коментарі

  1. А кто ответит за раскол Страны Украина. Я думаю что вся сегодняшняя власть. Так им всё это просто не получится. Кому расстрел а кому и Магадан. Вот они где зрадныкы, а они валят всё на Януковича.

  2. Портников бандера.

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

sixteen + 5 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh