Авторські статті

Щоб врятувати рейтинг Путіна росіяни можуть активізувати воєнні дії, – Портников

Нерідко від політичних експертів можна почути твердження, що президенту Росії Путіну потрібні нові приєднання територій, новий військовий конфлікт, образно кажучи, «нова анексія». Це помилкове твердження, вважає політичний оглядач Віталій Портніков.

За його словами, перед тим як ввести свої війська в Крим, окупувати півострів в Кремлі зовсім не думали про падаючий рейтинг Путіна. І, звичайно ж, тоді ніхто не замислювався, а щоб такого зробити, щоб рейтинг Володимира Путіна злетів і його знову почали носити на руках вдячні виборці. На думку Портникова, кремлівські технологи самі були шоковані від ейфорії, яка виникла в російському суспільстві відразу після анексії.

Оглядач вважає, що анексія Криму – це був сигнал від Москви Заходу, що, якщо США і ЄС продовжать підтримувати Київ, то в Росії є надійні важелі, щоб руками самих українців розв’язати нову війну. Портников зазначає, що тільки після того, як на Заході проігнорували меседж Путіна, було прийнято рішення розпочати військове вторгнення до України, але вже на сході. Тому рейтинг рейтингом, а геополітичні амбіції Кремля – це зовсім інше.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України