Авторські статті

Портников: Кремль хоче будь-якою ціною посадити за стіл переговорів Києва і Л/ДНР, і лякає Зеленського «режимом вищої бойової готовності» в ОРДЛО

Віталій Портников у статті, опублікованій на сайті «Радіо Свобода», нагадав, що кремль наполегливо підштовхує Київ до прямих переговорів з представниками самопроголошених республік. За словами політичного оглядача, цей «рецепт світу» Володимир Путін намагається нав’язувати зв’язати українському керівництву з перших днів початку російської агресії на Донбасі, повідомляє наш сайт.

При цьому вже неодноразово зазначалося, що насправді прямий діалог з представниками ОРДЛО не допоможе повернути мир на Донбас і відновити територіальну цілісність України. Зате він допоможе Москві наполягати на версії, згідно з якою в Україні йде «внутрішній конфлікт». Відповідно, можна буде вимагати, щоб західні країни зняли з Росії санкції.

Кремль прагне будь-якою ціною посадити Київ за один стіл переговорів Києва і представників Л/ДНР. Однією із спроб на даному напрямку була ініціатива створення консультативної ради, завдяки якому сторонами конфлікту стали б Україна і самопроголошені республіки, тоді як Росія, разом з Німеччиною і Францією, ставала б вже посередником. Однак ця авантюра закінчилася провалом, і тепер кремль лякає Володимира Зеленського «режимом вищої бойової готовності» в ОРДЛО.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України