Авторські статті

Угоди між Заходом і Росією не буде вже ніколи – Віталій Портников

Путін кожною своєю новою справою – від анексії Криму до «Новачка» у Великобританії – подавав США та іншим лідерам сигнали, натякаючи, що, якщо, мовляв не будете зі мною рахуватися, то у мене ще багато різних речей, як вам зіпсувати життя, тому що за багато років плідної роботи російських спецслужб багато завербовані, багато куплені. Тепер настав час все це продемонструвати. Про це розмірковує Віталій Портников.

За його словами, кожен новий «сигнал» Путіна – це новий пакет санкцій. Саме тому ніяких переговорів, ніякої угоди між Москвою і Заходом бути не може, тому що Путін намагається схилити Захід до переговорів силою, а не в результаті вчинків і бажання домовитися. Сторони просто спілкуються на різних мовах, відповідаючи одне одному різними «сигналами». Різниця тільки в тому, що Росія посилає ці «сигнали» в гордій самоті, а США та ЄС у цьому питанні єдині.

Віталій Портников прогнозує, що конфронтація між сторонами буде тільки рости. На тиск з боку Заходу буде слідувати чергова провокація Путіна. Так буде тривати, поки не настане капітуляція російського режиму, або крах цивілізованого світу. Не обов’язково мова йде про військові дії, Путін буде намагатися взяти реванш на виборах, коли до влади прийдуть такі, як Ле Пен, все буде скінчено.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України