Авторські статті

Порошенко на руку повномасштабна війна в Україні, – Тимошенко

Популярний український політичний експерт Павло Нусс пише, що Юлія Тимошенко шокувала своїм відвертим підіграванням російський пропагандистський машині, всі ресурси якої спрямовані на боротьбу проти України і Порошенка.

В ефірі телеканалу «Україна» лідер партії «ВО «Батьківщина» заявила, що Порошенко на руку повномасштабна війна в Україні з окупацією нових міст і сіл, мовляв, це дозволить йому ввести надзвичайний стан і таким чином уникнути небажаних для себе виборів. Павло Нусс зазначає, що, виходячи з логіки Тимошенко, війна на Донбасі і окупація українських територій Путіним – це не вина Росії, а Порошенко, тобто української влади, України.

За словами аналітика, далі Тимошенко заявила, що «оточення президента і сам президент мають дружні стосунки з тим, хто нібито очолює фейкові ЛНР і ДНР». Павло Нусс зазначає, що після таких слів може бути тільки шок. Найдивовижніше, що це говорити людина, який вів переговори з ватажками вбивць-окупантів і їх маріонетками. Це говорити людина, яка жодного разу не відвідала, хоча б заради улюбленого нею піару, українські позиції, українських воїнів, які тримають оборону силами відновленої Порошенко української армії.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України